шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y27 за ціною від 589 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco Y27

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 230; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: Zhongke AB5610; Дисплей ("): 1.95; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; пульсометр; вбудований динамік; вібрація
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  900 грн.

від 589  до 1 226 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y27 Smart sports watch Black (call version)
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y27 Smart sports watch Blue (call version)
Soho.com.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y27 Smart Sports Watch (call version) Blue
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y27 Smart sports watch (call version) Blue IS-000000771681
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
831 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y27 (синій)
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y27 Smart sports watch Blue (call version)
MTA.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y27 Smart sports watch Black (call version)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y27 Smart sports watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
706 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y27 Smart sports watch (call version) Blue
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y27 49mm 230 mAh IPX4 Smart sports watch (call version) чорний
MAUDAU (Київ)
894 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y27, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y27. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y27 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія