шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни102Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y106 4G за ціною від 947 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco Y106 4G

Вага (г): 48; Ступінь захисту: IPX7; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 730; Зарядка пристрою: магнітна; камера; акселерометр;ять: 16 МБ; Оперативна пам' Процесор: ASR3601E; Дисплей ("): 1.83; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран
Колір
Тип
маячок для дітей
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
GPS модуль
акселерометр
камера
Ступінь захисту
IPX7
Вага
48 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1600 грн.

від 947  до 2 051 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Black
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G Blue
Touch (Дніпро)
1 249 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y106 4G Blue
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 136 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Blue
Soho.com.ua (Київ)
1 059 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y106 4G Blue
Timesport.com.ua (Львів)
1 131 грн.
← купити
Дитячий cмарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Black
MAUDAU (Київ)
1 490 грн.
← купити
HOCO Hoco Y106 4G Blue (6942007658706) 6942007658706
Kvshop.com.ua (Київ)
947 грн.
← купити
Дитячі смарт годинники Hoco Y106, 4G, GPS, Wi-Fi, HD камера, 1.83" HD-дисплей, дзвінки, відеодзвінки, голосові повідомлення,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 420 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G 46mm. 730 mAh children phone watch Black (6942007658690)
Rozetka.ua (Київ)
1 157 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Blue
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Pink
MTA.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G Black
Touch (Дніпро)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G Pink
Touch (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Pink
Soho.com.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y106 4G Blue
Zaua.store (Львів)
1 133 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco 4G children phone watch Y106 ipx7 1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning
MAUDAU (Київ)
1 372 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G з функцією відеодзвінка синій
MAUDAU (Київ)
1 584 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G з функцією відеодзвінка рожевий
MAUDAU (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G з функцією відеодзвінка чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco 4G children phone watch Y106 ipx7 1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning
MAUDAU (Київ)
1 512 грн.
← купити
Дитячий Смарт-годинник Hoco Y106 4G чорний
MAUDAU (Київ)
1 880 грн.
← купити
HOCO Hoco Y106 4G Black (6942007658690) 6942007658690
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Дитячий cмарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Black IS-000000815361
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 455 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник Hoco Y106, 4G, GPS, Wi-Fi, HD камера, 1.83" HD-дисплей, дзвінки, відеодзвінки, голосові повідомлення,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G 46mm. 730 mAh children phone watch Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 217 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 554 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Black
Rozetka.ua (Київ)
1 477 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 500 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y106 4G children phone watch Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Дитячий смартгодинник Hoco Y106 4G 1.83" 730 мАг Nano SIM IPX7 Pink (17513)
Rozetka.ua (Київ)
1 923 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 Black, дисплей 1.83", 4G, Nano SIM, акумулятор 730 mAh, захист IPX7 (17513)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 Blue, дисплей 1.83", 4G, Nano SIM, акумулятор 730 mAh, захист IPX7 (17513)
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G з GPS Black (р.258 43 14.6 мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G GPS Blue (р.258 43 14.6 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106, ipx7, 1.83", LCD, 4G Call, WiFi positionning, 730mAh, black
Rozetka.ua (Київ)
1 322 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106, ipx7, 1.83", LCD, 4G Call, WiFi positionning, 730mAh, pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106, ipx7, 1.83", LCD, 4G Call, WiFi positionning, 730mAh, blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник з підтримкою 4G SIM-карти HOCO Y106 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 266 грн.
← купити
Дитячі смарт-годинники HOCO 4G children phone watch Y106 ipx7 |1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning| Black
Rozetka.ua (Київ)
1 593 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 393 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106 ipx7 |1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning|
Rozetka.ua (Київ)
1 739 грн.
← купити
Дитячий годинник Smart Hoco Y106 4G (Чорний)
Rozetka.ua (Київ)
1 821 грн.
← купити
Дитячий годинник Smart Hoco Y106 4G (Рожевий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий годинник Smart Hoco Y106 4G (Блакитний)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G з відеодзвінками Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 350 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G з відеодзвінками Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106 ipx7 |1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning| Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106 ipx7 |1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning| Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник дитячий HOCO Y106 IPX7 4G Wi-Fi, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 626 грн.
← купити
Смарт-годинник дитячий HOCO Y106 IPX7 4G Wi-Fi, синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G Blue [151423]
Rozetka.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G Pink [165949]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G Black [165947]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник дитячий Hoco Y106 4G 730 мАг Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 625 грн.
← купити
Смарт-годинник дитячий Hoco Y106 4G 730 мАг Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник під сім карту Hoco Y106 4G LTE з GPS та функцією відео дзвінка, камерою - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник під сім карту Hoco Y106 4G LTE з GPS та функцією відео дзвінка, камерою - Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G 1.83" 730 мАг Nano SIM IPX7 Pink (17513)
Rozetka.ua (Київ)
1 925 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G 1.83" 730 мАг Nano SIM IPX7 Black (17513)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G 1.83" 730 мАг Nano SIM IPX7 Blue (17513)
Rozetka.ua (Київ)
2 051 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G з відеодзвінками, GPS та Nano SIM чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y106 (з підтримкою 4G, SIM-картки, IPX7, LCD дисплей, 1.83", 730mAh) для дітей Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 344 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y106 (з підтримкою 4G, SIM-картки, IPX7, LCD дисплей, 1.83", 730mAh) для дітей Розовий
Rozetka.ua (Київ)
1 369 грн.
← купити
Смарт-часи Hoco Y106 (з підтримкою 4G, SIM-картки, IPX7, LCD дисплей, 1.83", 730mAh) для дітей Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи HOCO Y106 4G children phone watch Black (6942007658690)
Rozetka.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y106 4G children phone watch Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 304 грн.
← купити
Дитячий cмарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Black
Rozetka.ua (Київ)
1 427 грн.
← купити
Дитячий cмарт-годинник Hoco Y106 4G with call function Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 140 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 Black (6942007658690)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch 1.83'' 730mAh Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 370 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y106 4G Children Phone Watch (Call Version) Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y106 4G Children Phone Watch (Call Version) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y106 4G Children Phone Watch (Call Version) Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106 ipx7 |1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning| Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 533 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106 ipx7 |1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning| Колір Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G 46mm. 730 mAh children phone watch Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 383 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G 46mm. 730 mAh children phone watch Black
Rozetka.ua (Київ)
1 314 грн.
← купити
Смарт-часи HOCO Y106 4G children phone watch Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 670 грн.
← купити
Дитячий смарт годинник Hoco Y106 4G з функцією відеодзвінка рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник Hoco Y106 4G з функцією відеодзвінка синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник Hoco Y106 4G з функцією відеодзвінка чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO 4G children phone watch Y106 ipx7 |1.83" LCD, 4G Call, WiFi positionning|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник Hoco Y106 (підтримка дзвінків, LCD-дисплей, 4G, LTE, GSM, Nano SIM-карта, Wi-Fi, камера) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник Hoco Y106 (підтримка дзвінків, LCD-дисплей, 4G, LTE, GSM, Nano SIM-карта, Wi-Fi, камера) - Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт годинник Hoco Y106 (підтримка дзвінків, LCD-дисплей, 4G, LTE, GSM, Nano SIM-карта, Wi-Fi, камера) - Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G Black
Rozetka.ua (Київ)
1 508 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G дитячий Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G дитячий Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 478 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G 46mm. 730 mAh children phone watch Black
Rozetka.ua (Київ)
1 405 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G Call WiFi positionning children phone watch Pink
Rozetka.ua (Київ)
1 403 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G Call WiFi positionning children phone watch Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G Call WiFi positionning children phone watch Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Black
Rozetka.ua (Київ)
1 281 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 347 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Pink (6942007658713)
Rozetka.ua (Київ)
1 801 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник HOCO Y106 4G children phone watch Black (6942007658690)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи HOCO Y106 4G children phone watch Blue (6942007658706)
Rozetka.ua (Київ)
1 895 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G 1.83" 730 мАг Nano SIM IPX7 Black (17513)
Rozetka.ua (Київ)
1 725 грн.
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G 1.83" 730 мАг Nano SIM IPX7 Pink (17513)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий смарт-годинник Hoco Y106 4G 1.83" 730 мАг Nano SIM IPX7 Blue (17513)
Rozetka.ua (Київ)
1 861 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y106 4G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y106 4G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y106 4G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія