шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни84Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y29 за ціною від 689 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco Y29

Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 220; Зарядка пристрою: бездротова; акселерометр; Процесор: Zhongke 5682C; Дисплей ("): 1.5; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; GPS модуль; пульсометр; вбудований динамік; вібрація; звуковий сигнал
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
акселерометр
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 689  до 1 429 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y29 Smart sports watch Black (call version)
MTA.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y29 38mm call version Silver (6942007648523) 6942007648523
FOXTROT.UA (Київ)
825 грн.
← купити
HOCO 6942007648523
Mallprix.com (Київ)
708 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y29 Silver
Semtech.com.ua (Луцьк)
758 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y29 Smart sports watch Black (call version)
Soho.com.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y29 Silver
Zaua.store (Львів)
755 грн.
← купити
HOCO Y29 Silver (6942007648523) Y29Silver(6942007648523)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Hoco Y29 Smart Sports Watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
999 грн.
← купити
HOCO Y29 Smart sports watch (call version) Silver (6942007648523) 6942007648523
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HOCO Y29 38mm.. 220 mAh Smart sports watch (call version) Silver (6942007648523) K-5065
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
826 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y29, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y29. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y29 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія