шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни84Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари2
Купити смарт годинник Hoco Y23 за ціною від 699 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco Y23

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: бездротова; акселерометр; Процесор: Jerry 7012F6; Дисплей ("): 2.02; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; тиск (тонометр); пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 699  до 1 416 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Y23 Black Smart sports watch (call version)
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y23 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
772 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y23 Black Smart sports watch (call version)
Soho.com.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y23 Black
Timesport.com.ua (Львів)
766 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y23 Black call version 6942007634878
Orbita.te.ua (Тернопіль)
800 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y23 Black call version 6942007634878
MAUDAU (Київ)
919 грн.
← купити
HOCO Hoco Y23 Smart Sports Watch Call Version Silver (6942007634885) 6942007634885
Kvshop.com.ua (Київ)
847 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y23 51mm. 300 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black (6942007634878) K-20156
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
841 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch Hoco Y23 sports з підтримкою дзвінка Срібні
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Y23 Silver Smart sports watch (call version)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y23, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y23. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y23 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія