шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни76Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Hoco Y23 Ultra за ціною від 769 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Hoco Y23 Ultra

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: бездротова; акселерометр; Процесор: Jerry 7012F6; Дисплей ("): 2.02; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; тиск (тонометр); пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1200 грн.

від 769  до 1 570 грн.
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y23 Ultra Smart sports watch Black (call version)
MTA.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y23 Ultra Titanium Gold
Semtech.com.ua (Луцьк)
823 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y23 Ultra Smart sports watch Black (call version)
Soho.com.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y23 Ultra 51mm. 300 mAh. IP 67 Smart sports watch(call version) Black
Orbita.te.ua (Тернопіль)
800 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y23 Ultra Titanium Gold
Timesport.com.ua (Львів)
817 грн.
← купити
Смарт-годинник Hoco Y23 Ultra Smart Sports Watch (call version) Black
MAUDAU (Київ)
← купити
HOCO Y23 Ultra Smart sports watch(call version) Titanium gold (6942007634908) 6942007634908
Kvshop.com.ua (Київ)
923 грн.
← купити
Смарт-годинник HOCO Y23 Ultra 51mm. 300 mAh. IP 67 Smart sports watch(call version) Titanium gold (6942007634908) K-26030
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
892 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch Hoco Y23 Ultra sports з підтримкою дзвінка Золоті
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Hoco Смарт-годинник Hoco Smart Watch Y23 Ultra Smart sports watch Titanium Gold (call version)
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Y23 Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Hoco Y23 Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Hoco Y23 Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія