шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (тип)
мережевий ЗП
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WiWU Wi-CC030 за ціною від 269 грн.
Фото 6

Характеристики та опис WiWU Wi-CC030

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 35;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Матеріал корпусу
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 269  до 506 грн.
WIWU Wi-CC030 35w PD/QC3.0 USB-A/USB-C ports car charger Grey
AKS.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite Fast Car Charger Wi-CC030 Gray 6977703656060
Comtrading.ua (Київ)
506 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Gray
Rozetka.ua (Київ)
433 грн.
← купити
Автомобільне зарядне пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 (6977703656060)
Rozetka.ua (Київ)
286 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Gray (6977703656060)
Rozetka.ua (Київ)
290 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій WIWU Nano Lite Wi-CC030 USB / Type-C 35W, Gray
Rozetka.ua (Київ)
372 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Gray
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Автомобільне зарядне пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 (6977703656060)
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Автомобільне зарядне пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
358 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Gray
Rozetka.ua (Київ)
294 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-CC030, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WiWU Wi-CC030. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WiWU Wi-CC030 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія