шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z56 Friend за ціною від 306 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Hoco Z56 Friend

Вага (г): 40; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 35;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Роз'ємів прикурювача
1
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Вага
40 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 306  до 651 грн.
Hoco Z56 35W PD/QC3.0 USB-C/USB-A ports car charger + 1 cigarette lighter black
AKS.ua (Київ)
306 грн.
← купити
Hoco Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z56 Friend PD35W + QC3.0 cigarette lighter car charger Black (6942007633031)
MTA.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z56 Friend PD35W+QC3.0 cigarette lighter car charger сірий
MAUDAU (Київ)
428 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z56 Friend PD35W+QC3.0 cigarette lighter car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
502 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z56 Friend PD35W+QC3.0 cigarette lighter car charger Black (6942007633031)
Rozetka.ua (Київ)
377 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z56 Friend PD35W+QC3.0 cigarette lighter car charger Black (6942007633031)
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Автомобільний адаптер HOCO Z56 Friend з LED-підсвічуванням та прикурювачем, колір чорний
Rozetka.ua (Київ)
616 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z56 Friend PD35W+QC3.0 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій від прикурювача HOCO Z56 Friend PD 35W+QC 3.0 чорний
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z56 Friend USB PD35W Type-С QC3.0 35W, Black
Rozetka.ua (Київ)
437 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z56 Friend, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z56 Friend. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z56 Friend у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія