шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor X9

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Armor X9 за ціною від 4978 грн.
Відео 18Фото 15

Характеристики та опис UleFone Armor X9

Вага (г): 235; Розміри (мм): 158x77.5x13.9; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 5000; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; індикатор сповіщень; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; Bluetooth: Bluetooth v5.0
Колір
діагональ дисплея
5.5 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
32 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
5000 мАгод
Захист від вологи
IP68
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
158x77.5x13.9 мм
Вага
235 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 978  до 6 905 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black Red
MTA.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
5 699 грн.
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Смартфон UleFone Armor X9 3/32GB Red
Denika.ua (Харків)
6 015 грн.
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
4 999 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black
Demping.store (Кривий Ріг)
5 399 грн.
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
5 749 грн.
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Black Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
4 978 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black (Global Version)
MAUDAU (Київ)
5 967 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black DE-10071
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 637 грн.
← купити
Захищений смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black-Red
Rozetka.ua (Київ)
6 169 грн.
← купити
Ulefone Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Ulefone Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Green
MTA.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Red
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Green
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Green
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Red
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон UleFone Armor X9 3/32GB Black
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон UleFone Armor X9 3/32GB Green
Denika.ua (Харків)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Red
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Red
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Green
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Green
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Red
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Red Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Green Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Red (Global)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32Gb Black
MAUDAU (Київ)
5 831 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32Gb Red
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32Gb Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black
MAUDAU (Київ)
5 976 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Red
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Red DE-10073
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Green DE-10072
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Захищений смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Захищений смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black-Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон UleFone Armor X9 3/32GB Green
Rozetka.ua (Київ)
6 496 грн.
← купити
Смартфон UleFone Armor X9 3/32GB Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон UleFone Armor X9 3/32GB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Green
Rozetka.ua (Київ)
6 905 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Green
Rozetka.ua (Київ)
6 426 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Red (Global)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Green ( Global ORIGINAL )
Rozetka.ua (Київ)
5 588 грн.
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Black ( Global ORIGINAL )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ulefone Armor X9 3/32GB Red ( Global ORIGINAL )
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor X9, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor X9. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor X9 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія