шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення be quiet! Straight Power 12 [BN338]

Конфігурації і ціни 52Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN338) за ціною від 12732 грн.
Відео 12Фото 7

Серия be quiet! Straight Power 12

Модифікації be quiet! Straight Power 12 4
Характеристики [BN338]
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД93 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм / Silent Wings /
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Platinum
Стандарт ATX 12В v.3
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA9 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA550 мм / 700/850/1000 /
MOLEX850 мм / 1000 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V25 А
+5V25 А
+12V183.3 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1000 Вт
Потужність +3.3V +5V150 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму29 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага1.85 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  15500 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1000F14TP
від 12 399 грн.
Cougar Polar X2
Polar X2 1200
від 11 150 грн.
be quiet! Dark Power...
BP020
від 11 784 грн.
EVGA SuperNOVA P2
1200 P2
від 12 499 грн.
Thermaltake Toughpow...
PF1 1200W
від 12 614 грн.
Lian Li Edge
EG1000
від 8 600 грн.
RGB 1050W Platinum
від 11 707 грн.
GF3 1000W
від 9 952 грн.
PF1 1050W
від 12 496 грн.
NZXT C Series Gold A...
C1200 Gold ATX 3.1 White
від 12 446 грн.
Corsair HXi Series
CP-9020074-N A
від 12 471 грн.
be quiet! Straight P...
BN339
від 11 349 грн.
SF-1200F-14M P
від 12 799 грн.
SF-1000F14TP White
SFX 1000W Platinum
від 12 274 грн.
BN310
від 13 062 грн.
Cougar Polar
CGR PR-1200
від 12 053 грн.
Montech Titan Gold
Titan 1200W
від 13 626 грн.
GF3 1200W
від 10 519 грн.
Corsair HXi PCIE5
CP-9020259-E U
від 12 197 грн.
C1000 Gold ATX 3.1
від 11 824 грн.
EVGA SuperNOVA G7
220-G7-1000- X1
від 11 799 грн.
PF1 ARGB 1200W
від 13 677 грн.
GF1 1000W
від 11 753 грн.
Montech Titan Pla
Titan Pla 1000W
від 11 686 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020258-E U
від 10 050 грн.
SFX 1000W
від 12 452 грн.
Cougar Polar X2
Polar X2 1050
від 10 155 грн.
SF-1000F14TG
від 10 899 грн.
Corsair HXi ATX 3.1
CP-9020307-E U
від 14 028 грн.

Be Quiet! Straight Power 12 1500W PSU
be quiet! Straight Power 12 1000w ATX 3.0 80 PLUS Platinum PSU Review
Огляд блока живлення be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W: в кращих традиціях
від 12 732  до 13 083 грн.
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1000W (BN338)
Saren.com.ua (Львів)
12 742 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1000W (BN338)
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 738 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1000W (BN338)
Rozetka.ua (Київ)
13 083 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1000W (BN338)
Redprice.sale (Львів)
12 735 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1000W (BN338)
Tomdom.in.ua (Львів)
12 741 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1000W (BN338)
Timesport.com.ua (Львів)
12 732 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BN338, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN338). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN338) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія