шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C62A Victoria за ціною від 106 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco C62A Victoria

Вага (г): 56; Габарити (мм): 82x40x27; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10.5; Макс. потужність (USB) (Вт): 10.5;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Потужність (на всі порти)
10.5 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
82x40x27 мм
Вага
56 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 106  до 820 грн.
Зарядний пристрій Hoco Micro cable Victoria C62A 2USB, 2.1А White (000001963)
One-click.com.ua (Дніпро)
106 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 2USB Hoco C62A 2.1A White + USB Cable Type-C
MAUDAU (Київ)
199 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C62A Home Charger | 2.1A | 2Usb | Lightning Cable (1m) White
Rozetka.ua (Київ)
342 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 2USB Hoco C62A 2.1A White
MAUDAU (Київ)
179 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C62A 2USB 2.1A White + USB Cable XiaomicroUSB
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій 2 USB Hoco C62A 2.1 A White + USB Cable iPhone 8
MAUDAU (Київ)
← купити
Адаптер живлення зарядний пристрій Hoco Victoria C62A + Micro-кабель 2 USB 2.1 А
MAUDAU (Київ)
244 грн.
← купити
Зарядний адаптер Hoco Micro cable Victoria C62A 2USB. 2.1А
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C62A Home Charger | 2.1A | 2U | Micro Cable (1m) White
Rozetka.ua (Київ)
311 грн.
← купити
Адаптер мережний Hoco Micro cable Victoria C62A | 2USB, 2.1А | 4755978
Rozetka.ua (Київ)
198 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C62A Victoria, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C62A Victoria. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C62A Victoria у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія