шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 200
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor 200 Lite

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor 200 Lite за ціною від 7999 грн.
Фото 22

Характеристики та опис Honor 200 Lite

Вага (г): 166; Розміри (мм): 161.05x74.55x6.78; захисне скло / плівка; Захист від ударів: сертификация SGS; Ємність (мАгод): 4500; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; шумопоглинання; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.1; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM;язку: 5G
Колір
діагональ дисплея
6.7 "
роздільна здатність екрану
2412х1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4500 мАгод
Захист від ударів
сертификация SGS
Розміри (ВхШхТ)
161.05x74.55x6.78 мм
Вага
166 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 999  до 12 300 грн.
Смартфон Honor 200 Lite 8/256GB Midnight Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 222 грн.
← купити
Смартфон HONOR 200 Lite 5G 8/256Gb Midnight Black (Global Version)
MAUDAU (Київ)
10 230 грн.
← купити
Honor 200 Lite 8/256GB Midnight Black EU Смартфон 200 Lite 8/256GB Midnight Black EU
Kvshop.com.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Смартфон Honor 200 Lite 12/256GB Starry Blue
Rozetka.ua (Київ)
10 240 грн.
← купити
Смартфон Honor 200 Lite 12/256GB Starry Blue
Rozetka.ua (Київ)
10 601 грн.
← купити
Смартфон Honor 200 Lite 12/256Gb Black
Rozetka.ua (Київ)
12 300 грн.
← купити
Смартфон HONOR 200 Lite 5G 8/256Gb Midnight Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
10 617 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor 200 Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor 200 Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor 200 Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія