шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 [MCX14]

Конфігурації і ціни 92Відгуки  Обговорення  Корисне20Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 (MCX14) за ціною від 94315 грн.
Відео 31Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 14 2024 M4

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2024 M4 12
Характеристики [MCX14]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  115000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MBP14M513SB
від 94 999 грн.
MBP14M513SL
від 94 499 грн.
MDE34
від 81 199 грн.
MDE64
від 81 466 грн.
MDE54
від 77 747 грн.
MEQJ4
MBP14M505SB
від 85 400 грн.
MCX04
від 94 159 грн.
MBP14M514SL
від 103 999 грн.
MBP14M517SB
від 104 499 грн.
MDE14
від 73 494 грн.
MW2X3
від 73 313 грн.
MBP14M411SL
від 100 999 грн.
MBP14M509SB
від 104 399 грн.
MBP14M509SL
від 107 138 грн.
MW2U3
від 68 621 грн.
MBP14M521SL
від 111 999 грн.
MBP14M518SL
від 112 999 грн.
MBP14M518SB
MW2V3
від 71 599 грн.

від 94 315  до 99 919 грн.
Apple Macbook Pro 14" Late 2024 M4 10-Core CPU | 24Gb | 1Tb | 10-Core GPU | Silver (MCX14)
Buy.ua (Київ)
94 315 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MCX14)
iTMag.ua (Київ)
97 999 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MCX14)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M4 24GB/1TB Silver 2024 (MCX14)
Touch (Дніпро)
99 919 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M4, 1TB, 10CPU / 10GPU, 24GB RAM, Silver (MCX14) (2024) MCX14
Jabko.ua (Львів)
95 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MCX14, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 (MCX14). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 (MCX14) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія