шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS27A Supply за ціною від 468 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Hoco CS27A Supply

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 67;ємів USB-C (шт.): 3; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
3 шт.
Макс. потужність (USB)
67 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  750 грн.

від 468  до 817 грн.
Hoco CS27A 67w GaN PD/QC 3xUSB-C/USB-A ports fast charger black
AKS.ua (Київ)
529 грн.
← купити
HOCO CS27A Supply PD67W (3C1A) charger (EU) Black (6942007639835) CS27ASupplyPD67W(3C1A)charger(EU)Black(6942007639835)
COMFY.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS27A Supply PD67W (EU) Black (6942007639835) 6942007639835
FOXTROT.UA (Київ)
468 грн.
← купити
Мережевий адаптер живлення зарядне Hoco CS27A Supply charger 67 W 4 порти чорне
MAUDAU (Київ)
626 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS27A U+3C 67W Black
Rozetka.ua (Київ)
518 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco CS27A 3USB-C/1USB PD/QC 67W Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
715 грн.
← купити
Потужний зарядний адаптер HOCO CS27A 67W PD з 4 портами (3USB-C + USB-A), чорний
Rozetka.ua (Київ)
817 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco CS27A 3USB-C/1USB PD/QC 67W Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
510 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS27A, 3Type-C, 1USB, PD, QC, 67W, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS27A PD67W / 3.35A USB+3Type-C зарядний пристрій для ноутбука Black
Rozetka.ua (Київ)
780 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS27A Supply, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS27A Supply. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS27A Supply у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія