шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J123A Element за ціною від 569 грн.

Характеристики та опис Hoco J123A Element

Вага (г): 411; Розміри (мм): 145x70x29; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 11000; Ємність батареї (Вт*год): 74; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 20000
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність11000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри145x70x29 мм
Вага411 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 569  до 1 999 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J123A Element 20000mAh 22.5W Black (612067)
Touch (Дніпро)
939 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J123A Element 20000mAh Black
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J123A Element 20000mAh Black
Soho.com.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Hoco J123A Element 20000 mAh Black
AKS.ua (Київ)
1 269 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO J-123A 20000 мАг Black J-123 A black
Euro-technika.com.ua (Львів)
645 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J123A Element 20000mAh 10W Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
942 грн.
← купити
Повербанк HOCO Element J123A 20000 mAh Black (6942007612067)
One-click.com.ua (Дніпро)
597 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J123A Element 20000mAh 10W Black
Zaua.store (Львів)
← купити
Батарея універсальна Hoco J123A Element 20000mAh 12W Black (6942007612067) 6942007612067
Ktc.ua (Рівне)
829 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO J123A Element power bank(20000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J123A Element, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J123A Element. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J123A Element у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія