шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни71Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J123B Element за ціною від 949 грн.
Відео 4Фото 9

Характеристики та опис Hoco J123B Element

Вага (г): 630; Розміри (мм): 168x83x33; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність16500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A3 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A210 Вт
USB-A310 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри168x83x33 мм
Вага630 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1800 грн.

від 949  до 2 999 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco Element J123B 30000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
1 199 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J123B Element 30000mAh Black 22.5W+PD20W
MTA.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 30000mAh J123B Element 22.5W+PD20W Black
Цифра (Київ)
1 042 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 30000mAh J123B Element 22.5W+PD20W Black
Stls.store (Київ)
1 082 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J123B Element 30000mAh Black 22.5W+PD20W
Soho.com.ua (Київ)
979 грн.
← купити
HOCO J123B / 714735
Mallprix.com (Київ)
1 468 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 30000mAh Element PD/20W, QC/22.5W, LED Lamp, Black (J123B / 714735) J123B / 714735
Brain.com.ua (Київ)
1 638 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 30000mAh Element PD/20W, QC/22.5W, LED Lamp, Black (J123B / 714735) J123B / 714735
Itbox.ua (Київ)
← купити
Powerbank HOCO J123B Element 30000 mAh 20W Black 714735
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
УМБ Hoco j123b 30000mAh чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
1 792 грн.
← купити
HOCO J123B Element PD20W+LCD+LED Lamp 30000 mAh Black J123BElementPD20W+LCD+LEDLamp30000mAhBlack
COMFY.ua (Київ)
1 639 грн.
← купити
Повербанк HOCO Element J123B 30000 mAh 22.5W Black (000010598)
One-click.com.ua (Дніпро)
980 грн.
← купити
Hoco J123B Element 30000 mAh 22.5W PD/QC Black
AKS.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 30000mAh Element PD/20W, QC/22.5W, LED Lamp, Black (J123B / 714735) J123B / 714735
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна Hoco J123B Element 30000mAh 22.5W Black (6942007612081) 6942007612081
Ktc.ua (Рівне)
1 479 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J123B Element 30000mAh 22.5W Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 305 грн.
← купити
Портативна батарея Hoco J123B Element 22.5W+PD20W with LCD and LED-lamp 30000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
1 899 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W 30000 mAh Black IS-000000720001
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 293 грн.
← купити
УМБ Повербанк Hoco J123B Element 30000mAh PD20W+QC3.0 (111Wh) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W 30000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
1 273 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J123B Element 22.5W+PD20W with LCD and LED-lamp 30000 mAh чорний
MAUDAU (Київ)
1 353 грн.
← купити
Повербанк Hoco J123B 30000mAh 22.5W+PD20W 3USB/1Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Павербанк HOCO J123B, 30000 мАг, 2xUSB, Type-C, Lightning, QC/PD 22.5W, 3A, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 708 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W with digital display 30000 mAh Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 145 грн.
← купити
Повербанк HOCO J123B Element PD20W+22.5W 30000 mAh black
Rozetka.ua (Київ)
1 366 грн.
← купити
Повербанк HOCO J123B Element PD20W+22.5W 30000 mAh black
Rozetka.ua (Київ)
1 210 грн.
← купити
Павербанк PowerBank зі швидкою зарядкою та ліхтарем 30000mAh HOCO J123B |3USB/1Type-C, 22.5W+PD20W| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 134 грн.
← купити
УМБ HOCO Element power bank with digital display J123B 30000mAh |2USB/Type-C/Lightning, QC/PD, 22.5W/3A| black
Rozetka.ua (Київ)
1 593 грн.
← купити
Power Bank Hoco J123B 30000mAh 22.5W Black — потужний зовнішній акумулятор зі швидкою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
1 224 грн.
← купити
Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W fully compatible power bank with digital display(30000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W 30000 mAh Black (ITS-000000720001)
Rozetka.ua (Київ)
2 030 грн.
← купити
УМБ HOCO Element power bank with digital display J123B 30000mAh |2USB/Type-C/Lightning, QC/PD, 22.5W/3A|
Rozetka.ua (Київ)
1 511 грн.
← купити
Портативна батарея Power Bank Hoco J123B Element USB 22.5W / Type-C PD20W 30000 mAh, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 862 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J123B Element 30000mAh 22.5W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Powerbank Hoco J123В 30000 mAh зі швидкою зарядкою та ліхтариком Чорний G-10822
Rozetka.ua (Київ)
1 275 грн.
← купити
УМБ HOCO Element power bank with digital display J123B 30000mAh |2USB/Type-C/Lightning, QC/PD, 22.5W/3A| чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 325 грн.
← купити
Портативне ЗУ Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W 30000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Element J123B 30000mAh 22.5W Black [118246]
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J123B Element 22.5W 30000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
1 770 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Hoco J123B 22.5W 30000mAh Light (PD3.0, QC3.0) 1C+Micro+IP+2A Black (39285)
Rozetka.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Повербанк Hoco J123B 30000 mAh 22.5W PD20W PowerBank з швидкою зарядкою та LED ліхтариком QC3.0 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Універсальна мобільна батарея Power Bank HOCO J123B 30000mAh/2USB/Type-C/Lightning/QC/PD/22.5W/3A Чорний (24032)
Rozetka.ua (Київ)
1 709 грн.
← купити
Power Bank Hoco J123B 30000 mAh 3хUSB+Type-C PD20W+22.5W для пристроїв з фонарем LED дисплей Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 286 грн.
← купити
Power Bank Hoco 30000 mAh J123B Element 22.5W+PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 186 грн.
← купити
УМБ Power Bank Hoco J123B Element 30000 mAh входи Type-C, Micro-USB і Lightning, 3USB-A і Type-C виходи, LED дисплей рівня з
Rozetka.ua (Київ)
1 860 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 30000mAh Element PD/20W, QC/22.5W, LED Lamp, Black (J123B / 714735)
Rozetka.ua (Київ)
2 021 грн.
← купити
УМБ Hoco j123b 30000mAh чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 401 грн.
← купити
Повербанк Hoco J123B 30000mAh 22.5W швидка зарядка Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Універсальний мобільний банк Hoco J123B 30000mAh PD20W із цифровим дисплеєм чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 383 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W 30000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
1 508 грн.
← купити
Портативная батарея Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W with LCD and LED-lamp 30000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
УМБ Павербанк Hoco J123B 30000mAh 22.5W Element зовнішній акумулятор зі швидкою зарядкою та ліхтарем Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Павербанк Hoco J123B Element 30000mAh 22.5W з ЛІХТАРЕМ PowerBank 2USB/Type-C/Lightning зі швидкою зарядкою QC3.0+PD3.0 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 295 грн.
← купити
Повербанк 30000mAh 22.5W+PD20W Hoco J123B Element 111Wh 3xUSB/Type-C/MicroUSB/Lightning чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
УМБ HOCO Element power bank with digital display J123B 30000mAh |2USB/Type-C/Lightning, QC/PD, 22.5W/3A| Колір Колір black
Rozetka.ua (Київ)
1 693 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J123B Element 22.5W+PD20W 30000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
1 632 грн.
← купити
УМБ Hoco J123B Element 22.5W+PD20W with digital display 30000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
1 690 грн.
← купити
Павербанк зі швидкою зарядкою та ліхтарем 30000mAh HOCO J123B |3USB/1Type-C, 22.5W+PD20W| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Павербанк Hoco 30000 mAh 22.5W 3A Павербанк Hoco J123B Element зі швидкою зарядкою PD/QC, Портативний зовнішній акумулятор,
Rozetka.ua (Київ)
1 569 грн.
← купити
Повербанк HOCO J123B Element PD20W+22.5W 30000 mAh black
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Повербанк УМБ Hoco J123В 30 000 mAh 22.5W+PD20W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор (Power bank) з ліхтариком Hoco J123B Element 22.5W+PD20W 30000mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Павербанк Hoco J123B Element - 30000 mAh, швидка зарядка до 22.5W, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк портативний акумулятор Power bank Hoco J123B Element 22.5W 30000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Павербанк Hoco J123B Element 30000mAh 22.5W 2USB/Type-C/Lightning зі швидкою зарядкою QC3.0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Універсальна мобільна батарея Power Bank HOCO J123B 30000mAh/2USB/Type-C/Lightning/QC/PD/22.5W/3A Чорний (24032)
Rozetka.ua (Київ)
1 513 грн.
← купити
Повербанк 30000mAh 22.5W+PD20W Hoco J123B Element 111Wh 3xUSB/Type-C/MicroUSB/Lightning чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Павербанк Hoco J123B 30000mAh 22.5W/3A Power Bank Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Павербанк Hoco J123B Element 30000 mAh 22.5W 3A Power Bank Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 545 грн.
← купити
УМБ PowerBank Hoco J123B 30000mAh з ліхтариком та швидкою зарядкою 22.5W+PD20W чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк HOCO J123B Element PD20W+22.5W 30000 mAh black
Rozetka.ua (Київ)
1 281 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J123B Element, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J123B Element. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J123B Element у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія