шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco NZ3 Clear Way за ціною від 389 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco NZ3 Clear Way

Вага (г): 35; Габарити (мм): 28x72; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - Lightning; індикатор роботи; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 40; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 2
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
40 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
28x72 мм
Вага
35 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 389  до 759 грн.
Автомобільний зарядний пристрій Hoco NZ3 Clear way + USB Type-C Black
Mobicase.net (Київ)
389 грн.
← купити
Автомобильное зарядное устройство для Hoco NZ3, черное, Quick Charge, 40 Вт, 2 порта, 12-24 B, #6931474748263 911497
Allbattery.ua (Харків)
478 грн.
← купити
Адаптер автомобільний із кабелем HOCO NZ3 Type-C to Lightning Cable Clear way dual port car charger set 2Type-C
MAUDAU (Київ)
669 грн.
← купити
Зарядний пристрій автомобільний Hoco NZ3 Clear way 40W 2Type-C/PD Black
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Type-C to Lightning Cable Clear way dual port Car charger set NZ3 |2Type-C, QC/PD, 3A/40W|
MAUDAU (Київ)
516 грн.
← купити
Зарядний пристрій 2 виходи USB-C - HOCO NZ3 Clear way dual port PD car charger 40W чорний
MAUDAU (Київ)
493 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Clear way dual port PD car charger NZ3 2Type-C, 40W/3A, PD/QC| 4756340
Rozetka.ua (Київ)
488 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Type-C до Lightning Cable Clear way dual port car charger set NZ3 | 2Type-C, QC/PD, 3A/40W| 47563
Rozetka.ua (Київ)
510 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco NZ3 Clear Way 40W (2 Type-C)
Rozetka.ua (Київ)
662 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Clear way dual port PD Car charger NZ3 |2Type-C, 40W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco NZ3 Clear Way, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco NZ3 Clear Way. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco NZ3 Clear Way у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія