шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco NZ16B Rigorous за ціною від 222 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco NZ16B Rigorous

Вага (г): 16; Габарити (мм): 31x50; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 45
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
31x50 мм
Вага
16 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 222  до 579 грн.
Hoco NZ16B 45w PD 2xUSB-C ports charger + USB-C to USB-C cable gray
AKS.ua (Київ)
306 грн.
← купити
Hoco Автомобільний адаптер для телефона Hoco NZ16B Rigorous PD45W (2C) car charger Metal Gray
MTA.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ16B Rigorous PD45W(2C) car charger set(C to C) metal grey 6942007644792
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rigorous port Car charger NZ16B (Type-C to Type-C set) |2Type-C, 45W/3A, PD25W/QC|
MAUDAU (Київ)
425 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Rigorous port car charger NZ16B 2Type-C, 45W/3A, PD25W/QC| 5017625
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Hoco NZ16B 45w PD 2xUSB-C ports charger gray
AKS.ua (Київ)
222 грн.
← купити
Hoco Автомобільний зарядний пристрій для телефона Hoco NZ16B Rigorous PD45W (2C) car charger set + кабель Type-C to Type-C M
MTA.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Автомобільний зарядний адаптер HOCO NZ16b 2 порти Type-C 45 W
MAUDAU (Київ)
400 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco NZ16B 2 Type-C PD 45W metal grey + кабель Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
424 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco NZ16B 2 Type-C PD 45W metal grey
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco NZ16B Rigorous, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco NZ16B Rigorous. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco NZ16B Rigorous у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія