шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни47Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J72A Easy travel за ціною від 499 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Hoco J72A Easy travel

Вага (г): 400; Розміри (мм): 145x68x28; Функції: Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): microUSB; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 11800; Ємність батареї (Вт*год): 74; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 20000
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність11800 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Функції та можливості
Комплектні дроти (адаптери)microUSB
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри145x68x28 мм
Вага400 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
В цілому, можна оцінити на "трієчку"
9 лютого 2023, 11:24 #
Переваги:Зовнішній вигляд

Недоліки:Ємність, час зарядки

Коментар:Час зарядки - 13 годин. Реальна ємність - 5150 мАг

Автор:Maksim Samojlovich

Максим1 березня 2023, 10:30
Коротше кажучи, проблема була у дешевому тонкому кабелі.
З нормальним кабелем час зарядки склав майже 5 годин.
До того ж, в цей раз ємність тестером показало як 7200 мАг. А правда, думаю, десь посередині)
Максим1 березня 2023, 10:35
До того ж, в цей раз ємність тестером показало як 7200 мАг. А правда, думаю, десь посередині)
від 499  до 1 895 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J72A Easy Travel 20000mAh 10W Black (738394)
Touch (Дніпро)
649 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J72A 20000mAh White 20W Easy travel
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J72A 20000mAh White 20W Easy travel
Soho.com.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити
Hoco J72A Easy travel 20000 mAh Black
AKS.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J-72A 20000 mAh Black J-72 A black
Euro-technika.com.ua (Львів)
665 грн.
← купити
Повербанк HOCO Easy travel J72A 20000 mAh Black (6931474738394)
One-click.com.ua (Дніпро)
575 грн.
← купити
HOCO Easy Travel 20000 mAh White (J72A) EasyTravel20000mAhWhite(J72A)
COMFY.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Power Bank Hoco J72A 20000mAh White
Skay.ua (Одеса)
1 299 грн.
← купити
Батарея універсальна Hoco J72A 20000mAh Black (J72A 20000 Black) J72A 20000 Black
Ktc.ua (Рівне)
839 грн.
← купити
Повербанк Hoco J72A 20000mAh 74Wh Li-Pol, 2×USB 5V/2A, вхід MicroUSB/Type-C, LED індикатор
MAUDAU (Київ)
1 759 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J72A Easy travel, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J72A Easy travel. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J72A Easy travel у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія