шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco DB33 Plus Rising за ціною від 939 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco DB33 Plus Rising

Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: світильник; Сонячна панель; Вбудований кабель зарядки: USB-C, microUSB, Lightning; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-C1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 5; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 17700; Ємність батареї (Вт*год): 111
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність17700 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт. / кабель /
USB-A5 шт. / 4 порти + кабель /
USB-C110 Вт / кабель /
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
USB-A310 Вт
USB-A410 Вт
Інші роз'ємиmicroUSB, Lightning, USB A – 5V/2A (10W) / кабель /
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, microUSB, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
microUSB
вбудований кабель USB-A
Сонячна панель
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Функції та можливості
Функціїсвітильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 939  до 1 699 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco DB33 Plus Rising 30000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
1 199 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB33 Plus Rising 30000mAh Black 22.5W+PD20W
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 30000mAh DB33 Plus Rising Sun Solar 22.5W Black
Цифра (Київ)
1 042 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 30000mAh DB33 Plus Rising Sun Solar 22.5W Black
Stls.store (Київ)
1 082 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco DB33 Plus Rising 30000mAh Black 22.5W+PD20W
Soho.com.ua (Київ)
1 009 грн.
← купити
HOCO DB33 Plus Rising 22,5 Вт + PD 20 Вт с солнечной панелью + встроенные кабели 30 000 мАч Black (715033) DB33PlusRising22,
COMFY.ua (Київ)
1 589 грн.
← купити
Hoco DB33 Plus Rising Sun Solar 22.5W 30000mAh Black
AKS.ua (Київ)
939 грн.
← купити
Powerbank HOCO DB33 Plus Rising 30000mAh 22.5W Black (715033) 715033
FOXTROT.UA (Київ)
1 602 грн.
← купити
УМБ Hoco DB33 Plus Rising 30000 mAh 22.5W+PD20W Black (BC715033)
Rozetka.ua (Київ)
1 591 грн.
← купити
Повербанк із сонячною панеллю Hoco DB33 Plus Rising 22.5W+PD20W Sun Solar 30000mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
1 410 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DB33 Plus Rising, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco DB33 Plus Rising. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco DB33 Plus Rising у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія