шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни125Опис Відгуки2Обговорення1Корисне
Купити павербанк Hoco J101B Astute за ціною від 992 грн.
Відео 20Фото 4

Характеристики та опис Hoco J101B Astute

Вага (г): 596; Розміри (мм): 146x68x41; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність17700 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x68x41 мм
Вага596 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
якщо і брати то тільки за 500-550гр.
12 травня 2024, 10:01 #
Переваги:ціна, наявність швидкої зарядки на виході.

Недоліки:ємність не відповідає заявленій, а важкий в кишені не поносиш.

Коментар:заявлена ємність в 17700 мАгод не відповідає дійсності, тестер видав 8500, після декількох зарядок зміг зарядити планшет на 7000 та 2 телефони по 5000 з 20 відсотками зарядки

Автор:Aleks2020 Karpov

чудова модель, дуже сподобалося
26 грудня 2025, 19:27 #
Переваги:Вистачає на повну зарядку телефона і асе залишається. Легкий, тонкий, підтримує 22.5 Вт зарядку. Купував щоб носити в кишені і свою роль виконує ідеально

Недоліки:Збирає відбитки пальців, легко дряпається. Кабель в комплекті ніякий, максимум 10 Вт + дуже швидко зламався.

Коментар:Використовую приблизно з червня. Задоволений

Автор:Олексій  пользуюсь Hoco J101 Astute кілька місяців

від 992  до 3 560 грн.
Power Bank Hoco J101B Astute 22.5W 30000mAh Black
Pocketstore.ua (Київ)
2 400 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J101B Astute 30000mAh 22.5W Black
Touch (Дніпро)
1 149 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J101B Astute 30000mAh Black 22.5W
MTA.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 30000mAh J101B Astute 22.5W Black
Цифра (Київ)
1 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 30000mAh J101B Astute 22.5W Black
Stls.store (Київ)
992 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Hoco J101B Astute 22.5W 30000mAh Black (6931474782519) 6931474782519
Click.ua (Київ)
2 529 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J101B Astute 30000mAh Black 22.5W
Soho.com.ua (Київ)
← купити
HOCO J101B / 714732
Mallprix.com (Київ)
1 575 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 30000mAh Astute 22.5W PD QC Black (J101B / 714732) J101B / 714732
Brain.com.ua (Київ)
1 567 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 30000mAh Astute 22.5W PD QC Black (J101B / 714732) J101B / 714732
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J101B Astute, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J101B Astute. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J101B Astute у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія