шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J152 Tough за ціною від 2259 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco J152 Tough

Вага (г): 1380; Розміри (мм): 111х92х116; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 20
Ємність батареї80000 мАгод
308 Вт*год
Реальна ємність44000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A4 шт.
USB-C120 Вт
USB-C220 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A210 Вт
USB-A310 Вт
USB-A410 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри111х92х116 мм
Вага1380 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 259  до 5 099 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J152 Balance 80000mAh 22.5W Black (652094)
Touch (Дніпро)
2 259 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J152 Tough 80 000mAh Black 22.5W+PD20W+light (6942007652094)
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 80000mAh J152 Tough 22.5W Black
Цифра (Київ)
3 354 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 80000mAh J152 Tough 22.5W Black
Stls.store (Київ)
← купити
HOCO J152 Tough 22.5W + PD20W з LED-ліхтарем та ручкою 80000 mAh Black (715657) J152Tough22.5W+PD20WзLED-ліхтаремтаручкою800
COMFY.ua (Київ)
3 325 грн.
← купити
Повербанк HOCO J152 80000 mAh 22.5W+PD20W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
3 308 грн.
← купити
Powerbank HOCO J152 Tough 22.5W + PD20W 80000mAh Black (715657) 715657
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна батарея Hoco J152 Tough 22.5W+PD20W+light power bank (80000mAh) Black
MAUDAU (Київ)
5 099 грн.
← купити
УМБ Hoco J152 Tough 80000 mAh 22.5W + PD20W Black (BC715657)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J152 Tough 22.5W+PD20W 80000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
2 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J152 Tough, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J152 Tough. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J152 Tough у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія