шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J160 Original за ціною від 417 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Hoco J160 Original

Вага (г): 125; Розміри (мм): 100x66x14; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; USB-C1 (Вт): 10; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 3150; Ємність батареї (Вт*год): 19; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 5000
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність3150 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C110 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри100x66x14 мм
Вага125 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  800 грн.

від 417  до 1 490 грн.
Power Bank MagSafe Hoco J160 5000mAh Metal Gray
Pocketstore.ua (Київ)
1 490 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J160 5000mAh 20W Black
Touch (Дніпро)
699 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J160 Original 5000 mAh Metal Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 5000mAh J160 Original Magnetic Metal Gray
Цифра (Київ)
619 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 5000mAh J160 Original Magnetic Metal Gray
Stls.store (Київ)
641 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J160 Original 5000 mAh Metal Gray
Soho.com.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Hoco J160 Original magnetic 5000mAh Metal Gray
AKS.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Повербанк Hoco J160 10W 5000mAh Metal Gray
iCases.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Повербанк HOCO Original J160 5000 mAh Grey
One-click.com.ua (Дніпро)
417 грн.
← купити
Powerbank HOCO J160 Original Magnetic Wireless 5000mAh 5W Black (714868) 714868
FOXTROT.UA (Київ)
772 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J160 Original, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J160 Original. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J160 Original у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія