шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити павербанк Hoco Q53 Skillful за ціною від 905 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco Q53 Skillful

Вага (г): 230; Розміри (мм): 95x54x30; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 60
Ємність батареї12000 мАгод
43 Вт*год
Реальна ємність7000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A1 шт.
USB-C165 Вт / порт /
USB-C260 Вт / кабель /
USB-A122.5 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у65 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри95x54x30 мм
Вага230 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1450 грн.

від 905  до 2 018 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q53 Skillful 12000 mAh Black PD65W
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 12000mAh Q53 Skillful Pd 65W Black
Цифра (Київ)
984 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 12000mAh Q53 Skillful Pd 65W Black
Stls.store (Київ)
1 022 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q53 Skillful 12000 mAh Black PD65W
Soho.com.ua (Київ)
909 грн.
← купити
УМБ hoco q53 12000mAh чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
1 500 грн.
← купити
Hoco Q53 Skillful 12000 mAh Black PD65W (6942007672597) 6942007672597
Luckylink.kiev.ua (Київ)
905 грн.
← купити
Портативный аккумулятор HOCO Q53 Skillful 65W 12000mAh black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
948 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO Q53 Skillful PD65W power bank(12000mAh) Black 6942007672597
Comtrading.ua (Київ)
1 088 грн.
← купити
Внешний аккумулятор HOCO Q53 Skillful PD65W power bank(12000mAh) Black 6942007672597
Allbattery.ua (Харків)
960 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco Q53 Skillful PD65W 12000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
1 104 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q53 Skillful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q53 Skillful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q53 Skillful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія