шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни73Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J132A Sabio за ціною від 698 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco J132A Sabio

Вага (г): 420; Розміри (мм): 152x67x31; Матеріал корпуса: пластик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 15
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність11000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A1 шт. / порт /
USB-C122.5 Вт / кабель /
USB-C220 Вт / порт /
USB-A115 Вт / порт /
Інші роз'ємиLightning – 5V/2.4A (12W) / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C / вбудований + комплектний /
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри152x67x31 мм
Вага420 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 698  до 2 059 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J132A Sabio 20000mAh Black 20W (1008009)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J132A Sabio 22.5W Black
Цифра (Київ)
876 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J132A Sabio 22.5W Black
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J132A Sabio 20000mAh Black 20W (1008009)
Soho.com.ua (Київ)
729 грн.
← купити
HOCO J132A / 42067
Mallprix.com (Київ)
1 278 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 20000mAh, PD/20W, 22.5W, White (J132A / 42067) J132A / 42067
Brain.com.ua (Київ)
1 260 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 20000mAh, PD/20W, 22.5W, White (J132A / 42067) J132A / 42067
Itbox.ua (Київ)
← купити
УМБ HOCO J132A Sabio 20000mAh 20W White
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Hoco J132A Sabio 20000mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 20000mAh, PD/20W, 22.5W, White (J132A / 42067) J132A / 42067
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J132A Sabio, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J132A Sabio. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J132A Sabio у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія