шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J143 Title за ціною від 2269 грн.
Відео 5Фото 8

Характеристики та опис Hoco J143 Title

Вага (г): 1850; Розміри (мм): 157x130x72; Матеріал корпуса: пластик; ліхтарик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 20
Ємність батареї80000 мАгод
296 Вт*год
Реальна ємність44000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A3 шт.
USB-C120 Вт
USB-C220 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
USB-A310 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C / 2 шт. /
Потужність заряду powerbank'у20 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
ліхтарик
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри157x130x72 мм
Вага1850 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 269  до 4 440 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J143 Title Black 22.5W + PD20W 80000mAh
MTA.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J143 Title Black 22.5W + PD20W 80000mAh
Soho.com.ua (Київ)
2 269 грн.
← купити
Hoco J143 Title 22.5W 80000 mAh Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Повербанк HOCO J143 Title 22.5W+PD20W 80000 mAh Black (6942007641142)
One-click.com.ua (Дніпро)
2 454 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J143 Title 22.5W+PD20W 80000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
2 773 грн.
← купити
УМБ Повербанк Hoco J143 Title 80000mAh 22.5W+PD20W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
УМБ Hoco Title fully compatible power bank J143 80000mAh |3USB/2Type-C, 22.5W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
4 300 грн.
← купити
Павербанк з ліхтарем Hoco Title J143 80000 mAh 22W PD QC чорний
MAUDAU (Київ)
4 440 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco J143 Title 22.5W+PD20W 80000 mAh Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 835 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco J143 Title 22.5W+PD20W 80000 mAh Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 958 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J143 Title, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J143 Title. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J143 Title у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія