шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J152 Pro Tough за ціною від 3619 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco J152 Pro Tough

Вага (г): 1380; Розміри (мм): 111х92х116; Матеріал корпуса: пластик; світильник; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 65; USB-C1 (Вт): 65
Ємність батареї80000 мАгод
308 Вт*год
Реальна ємність44000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A1 шт.
USB-C165 Вт
USB-C265 Вт
USB-A122.5 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C / 2 шт. /
Потужність заряду powerbank'у65 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
світильник
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри111х92х116 мм
Вага1380 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 619  до 7 620 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J152 Pro Balance 80000mAh 65W Black (652100)
Touch (Дніпро)
3 619 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J152 Pro Tough PD65W + light power bank (80000mAh) Black
MTA.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J152 Pro Tough PD65W + light power bank (80000mAh) Black
Soho.com.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Повербанк HOCO J152 Pro 80000 mAh 22.5W+65W Black (2880000457626)
One-click.com.ua (Дніпро)
6 784 грн.
← купити
Power Bank HOCO J152 Pro 80000mAh, 4USB/2Type-C, 22.5W+65W, фонарик, Black, 1,380kg, Box
Comtrading.ua (Київ)
5 297 грн.
← купити
Портативне ЗУ Power Bank Hoco J152 Pro Tough PD65W 80000 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco J152 Pro Balance 80000mAh 65W Black (652100) [155755]
Rozetka.ua (Київ)
4 649 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Hoco J152 Pro 65W 80000mAh LEDDisplay (SCP PD3.0 QC3.0) 2C+4A Black (44297)
Rozetka.ua (Київ)
5 520 грн.
← купити
Повербанк HOCO J152 Pro 80000mAh 65W
Rozetka.ua (Київ)
5 500 грн.
← купити
Повербанк HOCO J152 Pro 80000mAh 65W швидка зарядка та ліхтар 2Type-C, 4USB Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 195 грн.
← купити
УМБ Павербанк Hoco J152 Pro 80000mAh 65W Tough зовнішній акумулятор зі швидкою зарядкою та ліхтариком Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 575 грн.
← купити
Павербанк для ноутбука HOCO J152 Pro 80000mAh/65W/222Wh Power Bank QC3.0+PD3.0 з ЛІХТАРИКОМ Black
Rozetka.ua (Київ)
4 795 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор HOCO J152 Pro Tough PD65W+light power bank (80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
6 096 грн.
← купити
Павербанк Hoco 80000mAh PD65W Павербанк Hoco J152 Pro Tough зі швидкою зарядкою PD/QC, Портативний зовнішній акумулятор, уні
Rozetka.ua (Київ)
3 695 грн.
← купити
УМБ Hoco J152 Pro Tough 80000mAh Super PD65W+light (Black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор повербанк power bank УМБ Hoco J152 Pro 80000mAh |4USB/2Type-C, 65W/3A, PD/QC, Ліхтарик| Black
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Павербанк для ноутбука Hoco J152 Pro 80000mAh 65W PD/QC Power Bank з швидкою зарядкою 4USB 2Type-C LED дисплеєм та ліхтарико
Rozetka.ua (Київ)
3 895 грн.
← купити
Повербанк для ноутбука HOCO J152 Pro 80000 mAh 65W 4USB/2Type-C Портативний зовнішній акумулятор Power Bank зі швидкою заряд
Rozetka.ua (Київ)
4 495 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор HOCO J152 Pro Tough PD65W+light power bank (80000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
7 620 грн.
← купити
Повербанк великої ємності і потужності 80000mAh 65W Hoco J152 Pro ліхтарик 2хType-C/4xUSB
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Павербанк Hoco J152 Pro 80000mAh 65W для ноутбука Power Bank Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
УМБ Павербанк Hoco 80000mAh PD65W Павербанк Hoco J152, Pro Tough зі швидкою зарядкою PD/QC, Портативний зовнішній акумулятор
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J152 Pro Tough, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J152 Pro Tough. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J152 Pro Tough у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія