шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни85Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N42 Elogiado за ціною від 511 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco N42 Elogiado

Вага (г): 100; Габарити (мм): 83x39x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 45; Макс. потужність (USB) (Вт): 45
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
45 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
83x39x32 мм
Вага
100 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 511  до 1 019 грн.
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N42 Elogiado 2C PD45W White + Type to Lightning
MTA.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Hoco N42 Elogiado 45w PD 2xUSB-C ports charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
551 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wall Charger N42 Elogiado 2xUSB-C 45W White with USB-C to Lightning Cable
Цифра (Київ)
670 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Wall Charger N42 Elogiado 2xUSB-C 45W White with USB-C to Lightning Cable
Stls.store (Київ)
694 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Elogiado dual-port charger N42 2Type-C, 45W/3A, PD/QC Black (000010514)
One-click.com.ua (Дніпро)
511 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado 2xUSB-C PD45W + cable USB-C to Lightning White (6942007617116) 6942007617116
Comtrading.ua (Київ)
977 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N42 Quick Charger PD 45W / 2 х Type-C з кабелем Type-C to Type-C Black
MAUDAU (Київ)
849 грн.
← купити
МЗП Hoco N42 Elogiado PD45W (2USB-C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000691152
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
848 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N42 Quick Charger PD 45W / 2 х Type-C з кабелем Type-C to Type-C - Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) 2Type-C, 45W/3A, PD/QC Black (6942007617123)
One-click.com.ua (Дніпро)
530 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) 2Type-C, 45W/3A, PD/QC White (6942007617130)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
МЗП Hoco N42 Elogiado PD45W (2USB-C) + кабель Type-C to Lightning White
MAUDAU (Київ)
706 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) |2Type-C, 45W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
757 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger чорний
MAUDAU (Київ)
732 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W білий + кабель Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
853 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W білий
MAUDAU (Київ)
833 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W чорний + кабель Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
← купити
Набір СЗУ HOCO N42 + кабель Lighting, 2xUSB-C, PD45W, кабель 1м, White, Box Y-46717
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
905 грн.
← купити
Швидка зарядка для телефону Type C / Зарядний пристрій Type-C Hoco N42 Elogiado 2C PD45W + Type-C to Lightning МЗП
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 | 2Type-C, 45W/3A, PD/QC | 4815061
Rozetka.ua (Київ)
714 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 | 2Type-C, 45W/3A, PD/QC | 5016639
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) | 2Type-C, 45W/3A, PD/QC| 5016641
Rozetka.ua (Київ)
738 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N42, 2USB-C, 45 Вт, PD/QC швидке заряджання, у наборі кабель Type-C to Type-C, білий
Rozetka.ua (Київ)
962 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42, 45W, 2 порти Type-C, швидке заряджання PD/QC, у комплекті кабель Type-C Type-C, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco N42, 45 Вт, 2USB-C, швидке заряджання Power Delivery / Quick Charge, білий
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO N42 Type-C 45W 3A PD QC Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white
Rozetka.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white + кабель Type-C to Type-C
Rozetka.ua (Київ)
661 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
737 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black + кабель Type-C to Type-C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
652 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black + кабель Type-C to Type-C
Rozetka.ua (Київ)
586 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black
Rozetka.ua (Київ)
566 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white + кабель Type-C to Type-C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
793 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco N42 PD 45W 2 Type-C black
Rozetka.ua (Київ)
838 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado 2C PD45W + Type to Lightning (White) (192228)
Rozetka.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| білий
Rozetka.ua (Київ)
668 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| білий
Rozetka.ua (Київ)
692 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 | 2Type-C, 45W/3A, PD/QC |
Rozetka.ua (Київ)
526 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) | 2Type-C, 45W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Lightning Set) | 2Type-C, 45W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
574 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій МЗП Hoco N42 Elogiado 2C PD45W + Type-C to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
712 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W black + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO N42, два виходи Type-C, 45 Вт, швидка зарядка PD/QC, Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO N42, два порти Type-C, 45 Вт, швидке заряджання PD/QC, + кабель Type-C х Type-C, Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO N42, два порти Type-C, 45 Вт, швидке заряджання PD/QC, + кабель Type-C х Type-C, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядне мережеве Hoco N42 2хType-C PD 45W швидка зарядка + кабель Type-C для Android/Samsung Чорний
Rozetka.ua (Київ)
676 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco N42 2хType-C PD 45W швидке заряджання + кабель Type-C to Lightning для iOS пристроїв iPhone Чорний
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco N42 2хType-C PD 45W швидке заряджання + кабель Type-C to Lightning для iOS пристроїв iPhone Білий
Rozetka.ua (Київ)
672 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N42 Quick Charger PD 45W / 2 х Type-C з кабелем Type-C to Type-C - Black Hoco HOCO-N42-B чорний
Rozetka.ua (Київ)
748 грн.
← купити
МЗП Hoco N42 Elogiado 2C PD45W + Type to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
760 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
743 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| Колір White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| Колір White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO N42 PD45W+QC3 (2Type-C) + кабель Type-C-Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
718 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 (Type-C to Type-C Set) | 2Type-C, 45W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Elogiado dual-port charger N42 | 2Type-C, 45W/3A, PD/QC |
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W білий + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W чорний + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 Elogiado 2C PD45W + Type to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco Elogiado dual-port charger N42 | 2 x Type-C, 45W/3A, PD/QC| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N42, два порти Type-C, 45 Вт, швидке заряджання PD/QC, + кабель Type-C х Type-C, Білий
Rozetka.ua (Київ)
871 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N42, два виходи Type-C, 45 Вт, швидка зарядка PD/QC, Білий
Rozetka.ua (Київ)
842 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO N42 Type-C 45W 3A PD QC Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO N42, два порти Type-C, 45 Вт, швидке заряджання PD/QC, + кабель Type-C х Type-C, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black
Rozetka.ua (Київ)
626 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white + кабель Type-C to Type-C
Rozetka.ua (Київ)
646 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 | 2 Type-C, 45W, PD, QC | black + кабель Type-C to Type-C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N42 2 Type-C PD 45W white + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
711 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N42 Elogiado, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N42 Elogiado. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N42 Elogiado у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія