шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q26 Joy за ціною від 759 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco Q26 Joy

Вага (г): 104; Розміри (мм): 102x66x8; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: алюміній; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: Qi2.0; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 3150
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність3150 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаQi2.0
Швидка зарядкаPower Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусаалюміній
Розміри102x66x8 мм
Вага104 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
На мою думку краще взяти дорожче, але надійніше. Металевий корпус не перевага!!!
16 вересня 2025, 17:33 #
Переваги:Компактність, ціна

Недоліки:Дуже сильний нагрів корпуса.
По без проводу нагрів ще сильніше

Коментар:Придбав цю модель до Pixel 7, жахливішої комбінації годі придумувати. Повербанк через корпус нагрівається що пічка по без проводу, та і сам телефон не є холодним. І цей тандем мав би гріти душу, але замість цього обпікає руки і толком телефон не заряджає. Вихід користування тільки з проводом.

Автор:Vladisale  пользуюсь Hoco Q26 Joy кілька місяців

від 759  до 1 499 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco Q26 Joy MagSafe 5000 mAh 20W Metal Gray
Touch (Дніпро)
949 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q26 Joy 5000mAh Metal Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 5000mAh Q26 Joy Pd 20W Metal Gray
Цифра (Київ)
927 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 5000mAh Q26 Joy Pd 20W Metal Gray
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q26 Joy 5000mAh Metal Gray
Soho.com.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Рowerbank HOCO 5000mAh Q26 Joy PD20W Gray (6942007624039) 6942007624039
FOXTROT.UA (Київ)
1 037 грн.
← купити
Hoco Q26 Magsafe 5000 mAh 20W PD/QC Gray
AKS.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco Q26 Joy 5000mAh Metal Gray
Semtech.com.ua (Луцьк)
800 грн.
← купити
Повербанк HOCO Q26 Joy PD20W magnetic fast charging 5000 mAh Metallic Grey (6942007624039)
One-click.com.ua (Дніпро)
833 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO Q26 Joy PD20W 5000mAh. 6942007624039
Comtrading.ua (Київ)
972 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q26 Joy, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q26 Joy. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q26 Joy у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія