шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити павербанк Hoco J117 Esteem за ціною від 610 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco J117 Esteem

Вага (г): 123; Розміри (мм): 93x66x13; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: Qi2.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність2800 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаQi2.0
Швидка зарядкаPower Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри93x66x13 мм
Вага123 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 610  до 1 295 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J117 Esteem 5000 mAh Black PD20W
MTA.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 5000mAh J117 Esteem Magnetic Pd 20W Black
Цифра (Київ)
746 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 5000mAh J117 Esteem Magnetic Pd 20W Black
Stls.store (Київ)
768 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J117 Esteem 5000 mAh Black PD20W
Soho.com.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Повербанк HOCO Easy magnetic fast charging J117 5000 mAh Black (000010080)
One-click.com.ua (Дніпро)
641 грн.
← купити
Портативна батарея Hoco J117 Esteem PD20W Magnetic 5000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
999 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J117 Esteem PD20W з БЗП 5000 mAh Black IS-000000676271
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
824 грн.
← купити
УМБ Повербанк Hoco J117 Esteem 5000mAh PD20W+QC3.0 з бездротовою зарядкою Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна батарея Hoco J117 Esteem PD20W Magnetic 5000 mAh White
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J117 Esteem PD20W з БЗП 5000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
610 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J117 Esteem, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J117 Esteem. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J117 Esteem у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія