шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни84Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J140A Tony за ціною від 499 грн.
Відео 3Фото 10

Характеристики та опис Hoco J140A Tony

Вага (г): 110; Розміри (мм): 102x68x10; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність2700 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри102x68x10 мм
Вага110 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 499  до 1 499 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J140A Tony MagSafe 5000mAh 20W Black (640626)
Touch (Дніпро)
649 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J140A Tony 5000mAh Black 20W
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 5000mAh J140A Tony Magnetic 20W Black
Цифра (Київ)
690 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 5000mAh J140A Tony Magnetic 20W Black
Stls.store (Київ)
712 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J140A Tony 5000mAh Black 20W
Soho.com.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Повербанк HOCO J140A Tony PD20W ultra-thin magnetic 5000 mAh Black (6942007640626)
One-click.com.ua (Дніпро)
528 грн.
← купити
Внешний аккумулятор HOCO J140A Tony PD20W ultra-thin magnetic power bank (5000mAh) Black 6942007640626
Allbattery.ua (Харків)
550 грн.
← купити
Powerbank HOCO 5000mAh J140A Tony Magnetic White (714867) 714867
FOXTROT.UA (Київ)
885 грн.
← купити
Hoco J140A Tony magnetic 5000mAh 20W Black
AKS.ua (Київ)
699 грн.
← купити
HOCO J140A Tony Magnetic MagSafe 15W + PD20W (5000 mAh) Black (714866) J140ATonyMagneticMagSafe15W+PD20W(5000mAh)Black(71486
COMFY.ua (Київ)
835 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J140A Tony, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J140A Tony. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J140A Tony у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія