шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-328 за ціною від 4499 грн.

Характеристики та опис Benson BN-328

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: литий алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Об'єм каструлі (л): 7.8; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 6.3; Об'єм 2 каструлі (л): 4.2; Об'єм каструлі (л): 2.2;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 30
Основних предметів5
Усього предметів14
Комплектація4 каструлі
1 сковорідка
5 кришок
накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
30 см
Об'єм2.2 л
4.2 л
6.3 л
7.8 л
Сковорідки
Розміри28 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 499  до 6 601 грн.
Набір кухонного посуду Benson BN-328 10пр.
Rozetka.ua (Київ)
6 210 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-328 10 шт. з антипригарним покриттям + сковорода
Rozetka.ua (Київ)
4 650 грн.
← купити
Набір посуду Benson із мармуровим антипригарним покриттям 10 предметів (BN-328)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Набір елітного посуду Benson BN-328 з 14 предметів
Rozetka.ua (Київ)
6 393 грн.
← купити
Набір елітного посуду Benson BN-328 з 14 предметів
Rozetka.ua (Київ)
6 601 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-328, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-328. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-328 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія