шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5633 за ціною від 4865 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Edenberg EB-5633

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.3;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 7.1; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.5; Об'єм каструлі (л): 2.6;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
5 кришок
бакелітові підставки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.6 л
4.5 л
7.1 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.3 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• Ківш з кришкою Ø16 см, об'єм 1.46 л
• Каструля з кришкою Ø20 см, об'єм 1.9 л
• Каструля з кришкою Ø24 см, об'єм 4.3 л
• Каструля з кришкою Ø28, об'єм 6.49 л
• Сковорідка з кришкою Ø24 см, об'єм 2.46 л

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 865  до 6 760 грн.
Набір посуду Edenberg EB-5633 з мармуровим антипригарним покриттям та дном для індукційної плити 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 865 грн.
← купити
Преміальний набір посуду Edenberg EB-5633 12 предметів — Литий алюміній, професійні каструлі-казани та сковорода, індукція
Rozetka.ua (Київ)
6 760 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5633 12 пр з мармуровим покриттям зелений
Rozetka.ua (Київ)
5 707 грн.
← купити
Набір посуду з тришаровим мармуровим покриттям Edenberg EB-5633 - 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 939 грн.
← купити
Набір посуду з тришаровим мармуровим покриттям Edenberg 12 предметів EB-5633
Rozetka.ua (Київ)
6 134 грн.
← купити
Набір посуду із тришаровим мармуровим покриттям Edenberg EB-5633 - 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
6 183 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5633, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5633. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5633 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія