шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5645 за ціною від 5132 грн.
Фото 22

Характеристики та опис Edenberg EB-5645

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.3;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.4; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.3; Об'єм каструлі (л): 1.9
Основних предметів6
Усього предметів17
Комплектація1 ківш
3 каструлі
2 сковорідки
4 кришки
бакелітові підставки, кухонні прилади, накладки на ручки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм1.9 л
4.3 л
6.4 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.3 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Комплектація набору:
• Ківш з кришкою 16 см, 1.3 л
• Каструля з кришкою 20 см, 1.9 л
• Каструля з кришкою 24 см, 4.3 л
• Каструля з кришкою 28 см, 6.4 л
• Глибока сковорідка 24 см, 1.9 л
• Глибока сковорідка 28 см, 3.6 л
• Кухонні прилади
• 2 бакелітові підставки

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 132  до 7 205 грн.
Набір посуду Edenberg EB-5645 17 предметів
Rozetka.ua (Київ)
6 026 грн.
← купити
Набір каструль EDENBERG EB-5645 з керамічно-мармуровим покриттям 15 предметів чорний (961)
Rozetka.ua (Київ)
5 132 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg з 17 предметів із алюмінію з мраморним антипригарним покриттям (EB-5645)
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5645 17 предметів
Rozetka.ua (Київ)
6 978 грн.
← купити
Набір каструль із керамічно-мармуровим покриттям Edenberg EB-5645, 15 предметів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-5645 литий алюміній з мармуровим антипригарним покриттям 15 предметів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
7 205 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 17 предметів з литого алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям (EB-5645)
Rozetka.ua (Київ)
5 225 грн.
← купити
Набір кастрюль Edenberg EB-5645 з керамічно-мармуровим покриттям 15 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 463 грн.
← купити
Набір каструль з мармуровим покриттям Edenberg EB-5645, 15 предметів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду Edenberg з антипригарним мармуровим покриттям 17 предметів (EB-5645)
Rozetka.ua (Київ)
5 240 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5645, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5645. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5645 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія