шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J104A Discovery Edition за ціною від 779 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco J104A Discovery Edition

Вага (г): 436; Розміри (мм): 146x67x29; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 22.5
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність11000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A1 шт.
USB-C122.5 Вт
USB-C220 Вт
USB-A122.5 Вт
Інші роз'ємиLightning – 5V/2A (10W) / кабель /
Потужність (на всі порти)15 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x67x29 мм
Вага436 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 779  до 2 060 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J104A Discovery Edition 20000 mAh 22.5W with cable
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J104A Gray 20000 mAh 22.5W
Soho.com.ua (Київ)
1 279 грн.
← купити
Powerbank HOCO J104A Discovery Edition with cable 20000 mAh 22.5 W Grey (6931474788962) 6931474788962
FOXTROT.UA (Київ)
1 069 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J104A Discovery Edition 20000mAh 22.5W Gray
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 207 грн.
← купити
Повербанк HOCO Discovery edition J104A 20000 mAh 22.5W Grey (6931474788962)
One-click.com.ua (Дніпро)
843 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 20000 mAh, Hoco J104A "Discovery Edition", Black, 22.5 Вт, 1xType-C (PD3.0) / 1xUSB (QC3.0), в
Comtrading.ua (Київ)
1 620 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J104A Discovery Edition 20000mAh 22.5W Gray
Timesport.com.ua (Львів)
1 201 грн.
← купити
Батарея універсальна Hoco J104A Discovery Edition 20000mAh 22.5W Gray (6931474788962) 6931474788962
Ktc.ua (Рівне)
799 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J104A Discovery Edition 20000mAh 22.5W Gray
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити
Портативный аккумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W 20000mAh gray
Bigmo.com.ua (Дніпро)
791 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J104A Discovery Edition, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J104A Discovery Edition. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J104A Discovery Edition у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія