шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J103 Discovery Edition за ціною від 546 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис Hoco J103 Discovery Edition

Вага (г): 241; Розміри (мм): 146x67x17; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність5500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x67x17 мм
Вага241 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 546  до 1 270 грн.
Повербанк HOCO Discovery edition J103 10000 mAh 22.5W Grey
One-click.com.ua (Дніпро)
546 грн.
← купити
Акумулятор зовнішній Hoco J103 Discovery edition 22.5 W 10000 mAh сірий
MAUDAU (Київ)
1 270 грн.
← купити
УМБ Повербанк Hoco J103 Discovery edition 10000mAh PD20W+22.5W Сірий
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Павербанк Hoco 10000mAh 22.5W Павербанк Hoco J103 Discovery зі швидкою зарядкою PD/QC, Портативний зовнішній акумулятор, уні
Rozetka.ua (Київ)
1 145 грн.
← купити
Павербанк Hoco J103 Discovery 10000mAh 22.5W Power Bank Сірий
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J103 Discovery Edition, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J103 Discovery Edition. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J103 Discovery Edition у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія