шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J87 Tacker за ціною від 379 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Hoco J87 Tacker

Вага (г): 230; Розміри (мм): 137x68x14; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 18; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-A118 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри137x68x14 мм
Вага230 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Опыт использования: 1 час.
23 квітня 2025, 13:09 #
Переваги:1. Фактическая заявленная реальная ёмкость, возможно, выше заявленной;
2. Индикация быстрой зарядки (один из индикаторов загорится зелёным цветом, когда включится быстрая зарядка павербанка или устройства.)
3. Комплектный кабель поддерживает быструю зарядку.

Недоліки:1. Комплектный кабель зарядки низкого качества(Сам кабель, не разъёмы).
Пояснение: кабель начинает нагреваться во время зарядки от павербанка или самого павербанка быстрой и/или обычный зарядкой.
2. Павербанк отдаёт энергию через быструю зарядку только через USB A. Что касается USB C, то быструю зарядку на отдачу через него не вышло получить, но сам павербанк через это гнездо заряжается быстрой зарядкой.
3. Гнездо для зарядки Micro-USB оказалось не рабочим. В него с трудом вставляется кабель, зарядка через него не идёт никак. (Для меня лично не проблема.)

Коментар:На данный момент, это всё что могу сказать. Через год дополню отзыв и расскажу об опыте использования в 1 год.

Автор:Егор Тростянков

Константин Кривбасс18 червня 2025, 17:30
т.е. по юсб-с он на отдачу power delivery не поддерживает?
від 379  до 1 799 грн.
Hoco J87 Tacker 10000mAh 20W PD+QC3 Black
AKS.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Повербанк HOCO J87 10000 mAh 20W QC3.0 Black (6931474761019)
One-click.com.ua (Дніпро)
399 грн.
← купити
Портативна батарея Hoco J87 Tacker PD20W+QC3.0 10000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Повербанк Hoco J87 (10000 mAh / Out: USB 18W QC3.0, Type-C 20W PD / In: Type-C 18W, micro 18W) з LED індикатором, чорний
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Повербанк Hoco J87 (10000 mAh / Out: USB 18W QC3.0, Type-C 20W PD / In: Type-C 18W, micro 18W) з LED індикатором, чорний
Rozetka.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Power bank Hoco J87 PD20W+QC3.0 10000 mAh зі швидкою зарядкою повербанк Black
Rozetka.ua (Київ)
648 грн.
← купити
Портативна батарея Power Bank Hoco J87 PD20W+QC3.0 10000 mAh, Black
Rozetka.ua (Київ)
841 грн.
← купити
Power Bank Hoco J87 Tacker PD20W + QC3.0 (10000mAh) - White
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Павербанк Hoco J87 10000 mAh 20W Power Bank Білий
Rozetka.ua (Київ)
859 грн.
← купити
Повербанк Hoco J87 (10000 mAh / Out: USB 18W QC3.0, Type-C 20W PD / In: Type-C 18W, micro 18W) з LED індикатором, чорний
Rozetka.ua (Київ)
680 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J87 Tacker, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J87 Tacker. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J87 Tacker у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія