шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни74Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J141 Grace за ціною від 619 грн.
Відео 5Фото 10

Характеристики та опис Hoco J141 Grace

Вага (г): 190; Розміри (мм): 106x70x18; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15
Ємність батареї10000 мАгод
39 Вт*год
Реальна ємність5400 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри106x70x18 мм
Вага190 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 619  до 2 131 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco J141 Grace MagSafe 10000mAh 20W (J141) Milky White (639194)
Touch (Дніпро)
849 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J141 Grace 10000mAh Black PD20W Magnetic (714984)
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J141 Grace 10000mAh Black PD20W Magnetic (714984)
Soho.com.ua (Київ)
639 грн.
← купити
HOCO J141 / 714984
Mallprix.com (Київ)
1 038 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 10000mAh Grace PD/20W Magnetic White (J141 / 714985) J141 / 714985
Brain.com.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити
Батарея універсальна HOCO 10000mAh Grace PD/20W Magnetic White (J141 / 714985) J141 / 714985
Itbox.ua (Київ)
← купити
Powerbank HOCO J141 Grace 10000mAh PD20W Magnetic White (714985) 714985
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
УМБ Hoco MagSafe j141 10000mAh чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
1 586 грн.
← купити
Hoco J141 Grace magnetic 10000mAh 20W Milky White
AKS.ua (Київ)
619 грн.
← купити
HOCO J141 Grace PD20W Magnetic 10000 mAh Black (714984) J141GracePD20WMagnetic10000mAhBlack(714984)
COMFY.ua (Київ)
1 145 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J141 Grace, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J141 Grace. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J141 Grace у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія