шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q14 Ice Crystal за ціною від 872 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Hoco Q14 Ice Crystal

Вага (г): 147; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: Qi2.0; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 3150; Ємність батареї (Вт*год): 19
Ємність батареї5000 мАгод
19 Вт*год
Реальна ємність3150 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаQi2.0
Швидка зарядкаPower Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Вага147 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 872  до 1 596 грн.
Power Bank MagSafe Hoco Q14 PD20W 5000mAh Black
Pocketstore.ua (Київ)
1 490 грн.
← купити
Повербанк HOCO Ice Crystal magnetic fast charging Q14 5000 mAh Black (000010081)
One-click.com.ua (Дніпро)
872 грн.
← купити
HOCO Q14 Ice Crystal PD20W MagSafe 5000mAh Blue
Titan.ua (Львів)
1 249 грн.
← купити
Бездротовий повербанк Hoco Q14 Ice Crystal magnetic power bank 5000mAh чорний
MAUDAU (Київ)
1 244 грн.
← купити
Power Bank УМБ HOCO Ice Crystal magnetic fast charging Q14 5000mah Type-C QC/PD 20W/3A purple
Rozetka.ua (Київ)
1 593 грн.
← купити
Повербанк HOCO Ice Crystal magnetic fast charging Q14 5000 mAh Purple (000010082)
One-click.com.ua (Дніпро)
1 039 грн.
← купити
Повербанк HOCO Ice Crystal magnetic fast charging Q14 5000 mAh Blue (000010234)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Магнітний бездротовий павер банк Hoco Q14 Ice Crystal magnetic fast charging power bank 5000mah чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
УМБ Hoco Ice Crystal magnetic fast charging power bank Q14 5000mah |Type-C, QC/PD, 20W/3A|
MAUDAU (Київ)
← купити
Power Bank УМБ HOCO Ice Crystal magnetic fast charging Q14 5000mah Type-C QC/PD 20W/3A black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q14 Ice Crystal, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q14 Ice Crystal. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q14 Ice Crystal у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія