шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J156B Founder за ціною від 1020 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco J156B Founder

Вага (г): 640; Розміри (мм): 150x70x43; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, microUSB, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A2 (Вт): 10
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність16500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A2 шт. / порт + кабель /
USB-C120 Вт / порт /
USB-C220 Вт / кабель /
USB-A122.5 Вт / порт /
USB-A210 Вт / кабель /
Інші роз'ємиmicroUSB, Lightning – 10 Вт / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, microUSB, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри150x70x43 мм
Вага640 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 020  до 2 515 грн.
Зовнішній акумулятор УМБ HOCO J156B Founder 30000mAh 22.5W із вбудованими кабелями та швидкою зарядкою (Чорний)
Instor.com.ua (Дніпро)
1 589 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J156B Founder 30000mAh Black 22.5W+PD20W
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J156B Founder 30000mAh Black 22.5W+PD20W
Soho.com.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Повербанк HOCO Founder J156B 30000 mAh 22.5W+PD20W Black
One-click.com.ua (Дніпро)
1 020 грн.
← купити
УМБ hoco j156b 30000mAh чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
1 879 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J156B Founder 22.5W+PD20W with four cables 30000 mAh Black
MAUDAU (Київ)
1 256 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco J156B Founder 22.5W+PD20W with four cables 30000 mAh Black IS-000000828661
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 281 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco J156B Founder 22.5W+PD20W 40000mAh
Rozetka.ua (Київ)
1 573 грн.
← купити
Універсальна Мобільна Батарея Power Bank Hoco J156B Founder 22.5W+PD20W 40000mAh
Rozetka.ua (Київ)
1 211 грн.
← купити
Повербанк HOCO J156B, fully compatible power bank with four cables, 30000mAh, 1USB, 1Type-C, 22.5W, 3A, PD, QC, black
Rozetka.ua (Київ)
1 322 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J156B Founder, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J156B Founder. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J156B Founder у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія