шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q43 Clever за ціною від 859 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Hoco Q43 Clever

Вага (г): 260; Розміри (мм): 152х67х19; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Підставка для смартфона; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Вбудований кабель зарядки: USB-C; USB-C2 (Вт): 20
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-C120 Вт / порт /
USB-C220 Вт / кабель /
Вбудований кабель зарядкиUSB-C
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Підставка для смартфона
Матеріал корпусапластик
Розміри152х67х19 мм
Вага260 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 859  до 1 575 грн.
Зовнішній акумулятор Hoco Q43 Clever 10000mAh 20W Metal Gray
Touch (Дніпро)
1 099 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q43 Clever dual 10000 mAh Metal Gray PD20W (6942007652124)
MTA.ua (Київ)
← купити
HOCO Q43 Clever Dual PD20W Magnetic з кабелем Type-C, зарядкою для Apple Watch та підставкою 10000 mAh Silver (715649) Q43Cl
COMFY.ua (Київ)
1 485 грн.
← купити
Hoco Q43 Clever dual 10000mAh 20W Metal Gray
AKS.ua (Київ)
859 грн.
← купити
Повербанк HOCO Clever Q43 10000 mAh PD20W Grey
One-click.com.ua (Дніпро)
1 016 грн.
← купити
Powerbank HOCO Q43 Clever Dual PD20W 10000mAh Magnetic Metal Gray (715648) 715648
FOXTROT.UA (Київ)
1 519 грн.
← купити
Портативний ЗП Power Bank Hoco Q43 Clever dual PD20W з БЗП Type-C 10000 mAh Silver
MAUDAU (Київ)
1 104 грн.
← купити
УМБ Hoco Q43 Clever Dual 10000 mAh PD20W Metal Gray (BC715648)
Rozetka.ua (Київ)
1 521 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Q43 Clever 10000mAh 20W Silver
Touch (Дніпро)
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q43 Clever dual 10000 mAh Silver PD20W (6942007652131)
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q43 Clever, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q43 Clever. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q43 Clever у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія