шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни71Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco J102 Cool Figure за ціною від 449 грн.
Відео 15Фото 9

Характеристики та опис Hoco J102 Cool Figure

Вага (г): 230; Розміри (мм): 149x70x17; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Зарядка низьким струмом; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 18; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність5900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-A118 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Зарядка низьким струмом
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри149x70x17 мм
Вага230 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 449  до 1 980 грн.
Power Bank Hoco J102 Cool figure 20W 10000mAh Black
Pocketstore.ua (Київ)
1 500 грн.
← купити
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J102 Cool figure 10000mAh Black 20W QC3.0
MTA.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 10000mAh J102 Cool figure PD20W+QC3.0 Black
Цифра (Київ)
631 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 10000mAh J102 Cool figure PD20W+QC3.0 Black
Stls.store (Київ)
653 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Hoco J102 Cool figure 10000mAh Black 20W QC3.0
Soho.com.ua (Київ)
← купити
HOCO J102 Cool figure PD20W+QC3.0 10 000mAh Black (6931474783608) J102CoolfigurePD20W+QC3.010000mAhBlack(6931474783608)
COMFY.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Повербанк HOCO Cool figure J102 10000 mAh 20W QC3.0 Black (6931474783608)
One-click.com.ua (Дніпро)
566 грн.
← купити
Hoco J102 Cool figure 10000 mAh 20W White
AKS.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Внешний аккумулятор HOCO J102 Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black 6931474783608
Allbattery.ua (Харків)
460 грн.
← купити
Батарея універсальна Hoco J102 Cool figure 10000mAh 20W Black (6931474783608) 6931474783608
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco J102 Cool Figure, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco J102 Cool Figure. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco J102 Cool Figure у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія