шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (ємність)
~ 15 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Hoco Q37 Graceful за ціною від 599 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco Q37 Graceful

Вага (г): 200; Розміри (мм): 118x72x19; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5
Ємність батареї10000 мАгод
39 Вт*год
Реальна ємність5500 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A1 шт. / порт /
USB-C120 Вт / кабель /
USB-C220 Вт / порт /
USB-A122.5 Вт / порт /
Інші роз'ємиLightning – 5V/2A (10W) / кабель /
Потужність (на всі порти)10 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри118x72x19 мм
Вага200 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 599  до 890 грн.
Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco Q37 Graceful 22.5W + PD20W 10000mAh Black with two cables (6942007644914)
MTA.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 10000mAh Q37 Graceful 22.5W Black
Цифра (Київ)
764 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 10000mAh Q37 Graceful 22.5W Black
Stls.store (Київ)
786 грн.
← купити
Hoco Q37 Graceful 22.5W 10000mAh Black
AKS.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Повербанк HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W with two cables 10000 mAh Black (6942007644914)
One-click.com.ua (Дніпро)
623 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W Power Bank with 2 cables(10000mAh) Black 6942007644914
Comtrading.ua (Київ)
817 грн.
← купити
Внешний аккумулятор HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black 6942007644914
Allbattery.ua (Харків)
620 грн.
← купити
HOCO Hoco Q37 Graceful 10000mAh Black 6942007644914
Kvshop.com.ua (Київ)
776 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black (6942007644914)
Rozetka.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Q37 Graceful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Hoco Q37 Graceful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Hoco Q37 Graceful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія