шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C77A Highway за ціною від 131 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco C77A Highway

Вага (г): 63; Габарити (мм): 89x48x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 12; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Потужність (на всі порти)
12 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
89x48x32 мм
Вага
63 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 131  до 411 грн.
Мережевий зарядний пристрій 2USB Hoco C77A 2.4A Black + USB Cable iPhone X
MAUDAU (Київ)
199 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C77A Highway ~ 2USB 2.4A Lightning (чорний) (9366)
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 2USB Hoco C77A 2.4A Black + USB Cable Type-C
MAUDAU (Київ)
149 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 2 USB порта HOCO C77A Highway 2.4A Lightning Чорний
MAUDAU (Київ)
263 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Micro USB cable Highway C77A 2USB, 2.4 A, білий
Rozetka.ua (Київ)
317 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO Micro USB cable Highway C77A 2USB 2.4A whte
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C77A Highway ~ 2USB 2.4A Lightning (чорний) (105959)
Rozetka.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C77A Highway ~ 2USB 2.4A Lightning (чорний) (251616)
Rozetka.ua (Київ)
345 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C77A Highway ~ 2USB 2.4A Lightning чорний
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C77A Highway ~ 2USB 2.4A Lightning (чорний)
Rozetka.ua (Київ)
411 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C77A Highway, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C77A Highway. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C77A Highway у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія