шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C82A Real Power за ціною від 86 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco C82A Real Power

Вага (г): 58; Габарити (мм): 91x42x22; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: Lightning, microUSB, USB-C (вбудований); Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Кабель в комплекті
Lightning, microUSB, USB-C (вбудований)
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
91x42x22 мм
Вага
58 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 86  до 761 грн.
Зарядний пристрій Hoco Type-C Cable Real power C82A 2USB, 2.4A Black (000006209)
One-click.com.ua (Дніпро)
86 грн.
← купити
Зарядне з кабелем Мережевий зарядний пристрій Hoco C82A Real power 2USB 2.4A +Lightning
MAUDAU (Київ)
199 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C82A Home Charger | 2.4A | 2Usb | Lightning Cord (1m) White
Rozetka.ua (Київ)
232 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C Cable Real power C82A 2USB, 2.4A White (000006210)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Адаптер HOCO Type-C cable Real power C82A |2USB, 2.4A|
MAUDAU (Київ)
211 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Type-C cable Real Power C82A | 2USB, 2.4A | 4756024
Rozetka.ua (Київ)
171 грн.
← купити
Адаптер зарядний пристрій HOCO Type-C cable C82A 2USB 2.4A Чорний
Rozetka.ua (Київ)
256 грн.
← купити
Адаптер зарядний пристрій HOCO Type-C cable C82A 2USB 2.4A Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C Cable Real power C82A |2USB, 2.4A| Black
Rozetka.ua (Київ)
293 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C Cable Real power C82A |2USB, 2.4A| White
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C82A Real Power, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C82A Real Power. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C82A Real Power у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія