шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни101Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS21A Rich за ціною від 114 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco CS21A Rich

Вага (г): 41; Габарити (мм): 81x44x28; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB - USB C; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x44x28 мм
Вага
41 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 114  до 350 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS21A 18W PD USB Black
MTA.ua (Київ)
279 грн.
← купити
HOCO CS21A Rich single port QC3.0 charger Black (6942007609883) CS21ARichsingleportQC3.0chargerBlack(6942007609883)
COMFY.ua (Київ)
115 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Micro USB кабель rich single port charger CS21A 1USB, 18W/3A, QC Black (000010466)
One-click.com.ua (Дніпро)
121 грн.
← купити
Адаптер живлення для телефона Hoco CS21A 18W PD USB Black
Soho.com.ua (Київ)
189 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS21A 18W Black (6942007609883) 6942007609883
FOXTROT.UA (Київ)
114 грн.
← купити
Набор СЗУ 110-240V HOCO CS21A+ кабель Type-C, 1xUSB, 18W, кабель 1м, Black, Box HOCO CS21A / TCB
Comtrading.ua (Київ)
220 грн.
← купити
МЗП Hoco CS21A Rich QC3.0 18W (1USB-A) + кабель USB to MicroUSB Black
MAUDAU (Київ)
162 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS21A Rich single port QC3.0 charger Black (6942007609883)
Rozetka.ua (Київ)
116 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS21A Rich Black QC3.0 18W + microUSB (EU)
MTA.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS21A Rich single port QC3.0 charger Black 6942007609883
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS21A Rich, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS21A Rich. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS21A Rich у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія