шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CW30 Original Pro за ціною від 335 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Hoco CW30 Original Pro

Вага (г): 40; Габарити (мм): 56x56x6; Довжина кабелю (м): 1; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зон зарядки: 1; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Довжина кабелю
1 м
Габарити
56x56x6 мм
Вага
40 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 335  до 1 099 грн.
Бездротова зарядка Hoco CW30 Pro Gray
Sota.store (Київ)
449 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW30 Pro Original MagSafe 15W, Silver (744036) 4774203
Rozetka.ua (Київ)
863 грн.
← купити
Бездротова зарядка Hoco CW30 Pro Metal Silver
Sota.store (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для телефонів та планшетів HOCO CW30 Pro Сірий 4568278
Rozetka.ua (Київ)
913 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для телефонів та планшетів HOCO CW30 Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
730 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для телефону Hoco CW30 Pro
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW30 Pro Original MagSafe 15W, Silver (744036)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для телефонів та планшетів HOCO CW30 Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CW30 Pro (Срібний) (43248)
Rozetka.ua (Київ)
335 грн.
← купити
Зарядний пристрій для телефонів та планшетів HOCO CW30 Pro Бездротовий білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
БЗП Hoco CW30 Pro Original series magnetic wireless fast charger Silver
Rozetka.ua (Київ)
430 грн.
← купити
Безпроводовий зарядний пристрій Hoco CW30 Pro Original MagSafe 15W, Silver (744036)
Rozetka.ua (Київ)
890 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Білий HOCO CW30 Pro MagSafe (CW30)
Rozetka.ua (Київ)
410 грн.
← купити
БЗП HOCO CW30 Pro Срібний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій CW30 Pro Original series 15W
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Hoco CW30 Pro Бездротовий зарядний пристрій silver
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для телефонів та планшетів HOCO CW30 Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
966 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CW30 Original Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CW30 Original Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CW30 Original Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія