шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CW39 iWatch за ціною від 233 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco CW39 iWatch

Вага (г): 24; Габарити (мм): 27x27x7; Довжина кабелю (м): 1.2; Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); підключення ЗП до мережі: незнімний кабель живлення ЗП; Потужність бездротової зарядки (Вт): 1.75; Зон зарядки: 1; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Потужність бездротової зарядки
1.75 Вт
Функції та можливості
незнімний кабель живлення ЗП
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Довжина кабелю
1.2 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
27x27x7 мм
Вага
24 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 233  до 602 грн.
Бездротовий Зарядний Пристрій для Apple Watch Hoco CW39 White
Pocketstore.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Hoco Бездротовий зарядний пристрій для смарт-годинника Hoco CW39 iWatch USB White
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW39 Wireless charger for iWatch Білий
MAUDAU (Київ)
419 грн.
← купити
Зарядний пристрій, бездротова док-станція Hoco CW39 USB для годинника Apple Watch 8/7/6/5/4/3/SE
Rozetka.ua (Київ)
448 грн.
← купити
Заряджання кабель магнітний HOCO CW39 Wireless charger USB для iWatch 1 - 7 / SE біле
MAUDAU (Київ)
429 грн.
← купити
Зарядка Qi HOCO Wireless charger Type-C для iWatch CW39C usb-c вихід для 1-7/SE Series біла
MAUDAU (Київ)
447 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CW39C для годинника Apple Watch 8/7/6/5/4/3/SE
MAUDAU (Київ)
534 грн.
← купити
Заряджання Qi HOCO Wireless Charger Type-C для iWatch CW39C |1-7/SE Series| 4756995
Rozetka.ua (Київ)
428 грн.
← купити
Бездротове зарядне для смарт-годинника Qi HOCO Wireless charger Type-C для iWatch CW39C 1-7/SE Series
Rozetka.ua (Київ)
601 грн.
← купити
Бездротовий Зарядний Пристрій для Apple Watch Hoco CW39 White
Rozetka.ua (Київ)
531 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CW39 iWatch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CW39 iWatch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CW39 iWatch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія