шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни119Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N1 Ardent за ціною від 102 грн.
Фото 46

Характеристики та опис Hoco N1 Ardent

Вага (г): 41; Габарити (мм): 86x45x26; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; індикатор роботи; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
86x45x26 мм
Вага
41 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 102  до 393 грн.
Зарядний пристрій Hoco Micro USB cable Ardent charger set N1 1USB, 2.4A Safety Certified Black (000006284)
One-click.com.ua (Дніпро)
102 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 1USB Hoco N1 Ardent 2.4A Black + USB Cable Lightning
MAUDAU (Київ)
199 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Lightning Cable Ardent charger set N1 | 1USB, 2.4A, 12W | (Safety Certified) 4756044
Rozetka.ua (Київ)
216 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Micro USB cable Ardent charger set N1 1USB, 2.4A Safety Certified White (000006422)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C Cable Ardent charger set N1 1USB, 2.4A, 12W Safety Certified Black (000006447)
One-click.com.ua (Дніпро)
134 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C Cable Ardent charger set N1 1USB, 2.4A, 12W Safety Certified White (000006448)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Зарядний пристрій Hoco Ardent single port charger N1 1USB, 2.4A, 12W Safety Certified Black (000006449)
One-click.com.ua (Дніпро)
113 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Ardent single port charger N1 1USB, 2.4A, 12W Safety Certified White (000006450)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N1 1USB Ardent 2.4A Black
MAUDAU (Київ)
149 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco 1USB N1 Ardent 2.4A Black + USB Cable Type-C
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N1 Ardent, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N1 Ardent. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N1 Ardent у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія