шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N30 Glory за ціною від 202 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco N30 Glory

Вага (г): 107; Габарити (мм): 97x62x30; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 65; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
97x62x30 мм
Вага
107 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 202  до 1 130 грн.
Hoco CS95A Leader GaN 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to USB-C cable Black
AKS.ua (Київ)
202 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N30 Glory White PD65W (2 Type-C + USB)
MTA.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство HOCO N30 Glory PD65W three-port(2C1A) fast charger White 6931474784155
Allbattery.ua (Харків)
890 грн.
← купити
МЗП Hoco N30 Glory PD65W+QC3.0 (1USB-A/2C) White
MAUDAU (Київ)
724 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N30 Glory PD65W (2Type-C/1USB) (White) (166672)
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Зарядний адаптер блок Hoco n30 65 W 3 порти (2 c1a) пристрій швидкий
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N30 Glory PD65W White (784155) [152091]
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco N30 Glory PD/QC 65W Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
704 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N30 65W GaN (PPS, PD3.0, QC5) порти 2xTypeC+1xUSB White (36691)
Rozetka.ua (Київ)
775 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco N30 2Type-C-USB PD65W швидка зарядка Білий
Rozetka.ua (Київ)
740 грн.
← купити
МЗП Hoco N30 Glory PD65W+QC3.0 (1USB-A/2C) White
Rozetka.ua (Київ)
766 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N30 Glory PD65W 3-port (2C1A) Charge White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco N30 Glory PD65W (2Type-C/1USB)
Rozetka.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N30 Glory PD65W+QC3.0 (1USB-A/2C) White
Rozetka.ua (Київ)
959 грн.
← купити
Зарядний адаптер блок Hoco n30 65w 3 порти (2c1a) пристрій швидкий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N30 Glory PD65W з кабелем Type-С - Type-C (USB + 2USB-C, зі швидкою зарядкою, QC3.0, адапте
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N30 Glory PD/QC3.0 + кабель Type-C із швидкою зарядкою на 3 порти (1USB/2Type-C, QC/PD, 65W
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z53A Vision 30W, USB-C + USB-A, PD + QC3.0, прозорий корпус, швидка зарядка, чорний
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO N30 Glory PD65W three-port(2C1A) fast charger White (6931474784155)
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N30 Glory, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N30 Glory. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N30 Glory у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія