шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N4 Aspiring за ціною від 108 грн.
Фото 49

Характеристики та опис Hoco N4 Aspiring

Вага (г): 36; Габарити (мм): 86x45x29; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
86x45x29 мм
Вага
36 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 108  до 620 грн.
Мережевий Зарядний Пристрій 2USB Hoco N4 Aspiring 2,4A White
Pocketstore.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Тримач HOCO CA65 Sagittarius series Air outlet Magnetic Car Holder Black (6931474725431) 6931474725431
FOXTROT.UA (Київ)
279 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C cable Aspiring dual Port charger set N4 2USB, 2.4A Safety Certified Black (000006291)
One-click.com.ua (Дніпро)
116 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N4 Aspiring + Cable (Lightning) 2.4A 2USB
MAUDAU (Київ)
263 грн.
← купити
Автотримач для телефона магнітний Hoco CA65 Sagittarius series air outlet magnetic car holder Black (6931474725431)
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C cable Aspiring dual Port charger set N4 2USB, 2.4A Safety Certified White (000006452)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Блок мережевий Hoco N4 Aspiring dual port charger set Type-C 2USB чорний
MAUDAU (Київ)
264 грн.
← купити
Адаптер сетевой Hoco N4 Aspiring dual port charger set 2USB Type-C кабель білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Кабель для зарядки Lightning Type-C для iphone / дріт, шнур Тайп сі на Лайтнінг зарядний кабель для айфона N4
Rozetka.ua (Київ)
261 грн.
← купити
Адаптер мережний HOCO Type-C cable Aspiring dual port charger set N4 | 2USB, 2.4A | (Safety Certified) 4756038
Rozetka.ua (Київ)
210 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N4 Aspiring, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N4 Aspiring. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N4 Aspiring у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія